Чого очікувати від найбільшої виставки України у новому році?

Найбільша виставка України у новому році

Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO, яка пройшла в минулому році на рекордній для України площі – 120 тисяч квадратних метрів, в новому 2018 році готує ряд новинок. Що ж чекає на її відвідувачів?

Ще більше техніки + удосконалення інфраструктури

Чого очікувати від найбільшої виставки України у новому році?Виставка AGROEXPO традиційно відбудеться восени, з 26 по 29 вересня, в Кропивницькому (Кіровограді). Як повідомили організатори, цього року, як і в минулому, також планується збільшення виставкової площі. Це, в свою чергу, дасть можливість аграріям побачити ще більше зразків техніки вітчизняних та іноземних брендів, порівняти її та вибрати оптимальну. Цього року більш ніж 550 профільних компаній братимуть участь у виставці. Серед них буде і завод поліуретанових виробів «TIMOL».

Як заявляють в оргкомітеті AGROEXPO, в цьому році акцент буде зроблено на удосконаленні інфраструктури виставкового комплексу. Основні зміни торкнуться критого виставкового павільйону. Буде облаштовано додатковий вхід з окремою зоною реєстрації. Це повинно посприяти тому, щоб не було тисняви, що спостерігалося, наприклад, в минулому році. Планується ввести систему електронної реєстрації, де кожен відвідувач може самостійно зареєструватися і не стояти в черзі. Крім того, буде облаштована парковка, а також зона фудкортів (харчування).

Знижки на продукцію відомих брендів

На AGROEXPO-2018 аграрії зможуть купити різноманітну техніку та обладнання дешевше. Діятимуть дві дисконтні акції. За умовами першої, в разі підписання безпосередньо на виставці договорів на покупку техніки, аграрій отримає дисконт 5%. Друга передбачає знижку 10% і більше, якщо буде придбаний виставковий зразок прямо з експозиції.

«Традиційно ряд вітчизняних і закордонних виробників сільгосптехніки продаватимуть свою продукцію зі знижкою. Ця акція проводиться не перший рік і, як показала практика, користується великим попитом», – говорить директор AGROEXPO Ігор Глібко.

Список компаній, які братимуть участь у дисконтній програмі буде опублікований на сайті виставки.

Масштабний демпоказ техніки

Більше 50 одиниць агрегатів (дискові борони, сівалки, плуги, культиватори, обприскувачі, розкидачі добрив і багато ін.) щорічно демонструються в роботі в полі на AGROEXPO. Цей рік не стане винятком. Щодня на виставці на спеціальному полігоні проходитимуть польові демонстрації техніки. У роботі буде показана техніка відомих іноземних та вітчизняних брендів.

«Кількість компаній, які бажають взяти участь в демонстраційних показах, з кожним роком збільшується. І кожна хоче бути представлена ​​як можна ширше», – підкреслив директор виставки Ігор Глібко.

З докладним графіком демонстраційних показів можна буде ознайомитися у відповідному розділі сайту виставки.

Більше автомобілів на виставці Autoland

Виставка автомобільних новинок провідних світових брендів Autoland, яка в минулому році переїхала в критий павільйон і збільшила свою площу до 5000 кв. м., стане ще більше – 6500 кв.м. На виставці будуть представлені такі бренди, як Lexus, Mercedes, Volkswagen, Hyundai, Peugeot, Opel, Toyota і багато інших.

Для всіх автолюбителів буде облаштована спеціальна смуга для тест-драйвів, де кожному нададуть унікальну можливість «власноруч» випробувати кросовери і позашляховики від відомих брендів.

Розваги для всієї родини: Міжнародні змагання богатирів і «Покровський ярмарок»

На AGROEXPO-2018 пройде вже традиційний «Покровський ярмарок», де відвідувачів чекають різноманітні конкурси та частування. Конкурс на найбільший гарбуз «Гарбуз-велетень» пройде на другий день виставки, 27 вересня. Переможець отримає супер-приз. Крім того, можна буде придбати товари народно-прикладного мистецтва та різноманітну сувенірну продукцію від майстрів з усієї України.

Стронгмен-шоу під керівництвом Василя Вірастюка, яке проходило на виставці в минулому році, на AGROEXPO-2018 набуде кардинально нового формату й ще більшого розмаху. Організатори виставки спільно з Федерацією стронгмену України проведуть міжнародні змагання, де силачі, як з України, так і з інших країн випробують свої сили. Планується кілька видів вправ. Наприклад, тяга трактора, завантаження мішків на віз на швидкість, перекидання мішків з піском через планку, «карусель Конана» та інші.

*****

Нагадаємо, що в минулому році в Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO взяло участь 585 профільних компаній і 530 учасників «Покровського ярмарку». За чотири дні виставку відвідало 27 250 осіб.