>

Поліуретанові втулки у Львові

Переваги поліуретану перед гумою

Конструкція підвіски автомобіля передбачає наявність великої кількості різних деталей. Кожна з них відрізняється призначенням, формою та діаметром. Задача сайлентблоків полягає в з'єднані частин підвіски та поглинанні вібрації в рухомих спайках. Пружні втулки пом’якшують удари та зменшують коливання в процесі руху автомобіля. Давайте розберемося, які сайлентблоки краще витримують навантаження: гумові чи поліуретанові?

У складі гуми міститься каучук, який при інтенсивній експлуатації швидко зношується. Його молекулярна будова слабшає, в результаті чого з'являються тріщини. Більш того, гума не витримує негативних впливів температур, тому власники таких деталей будуть змушені часто звертатися в сервісні центри за заміною втулок. А це незаплановані, додаткові витрати. 

З метою подовження терміну служби рухомих шарнірів, на автомобіль встановлюють деталі із поліуретану. Це штучно створений еластомер, жорсткість якого сягає від 65 до 70 одиниць по Шору. Якщо гума з часом стискається, то поліуретан не втрачає своєї форми на протязі довгого терміну експлуатації.

Від фізичних властивостей полімерних втулок залежить пружність та міцність самої підвіски. Під час потрапляння колеса в яму, деталь бере на себе 75% удару. 

 

Полімерні деталі мають ряд переваг:

  • довгий термін служби (робочий ресурс в 4-5 разів перевищує ресурс гумових виробів);
  • забезпечення кращої маневреності, керованості та стабільності при гальмуванні;
  • можливість заощадити на сервісному обслуговуванні проблемної ходової; 
  • збереження оптимальних показників кутів розвалу/сходження коліс, що значно подовжує період служби покришок.

Перед придбанням продукції слід обов'язково звернути увагу на показники пружності та жорсткості, які впливають на якість підвіски. При зношені сайлентблоків потрібно негайно звернутися в СТО і замінити їх. Зношені деталі негативно позначаються на якості управління. На високій швидкості транспортний засіб втрачає маневреність. Несвоєчасне сервісне обслуговування може призвести до руйнування посадкових місць, внаслідок чого необхідно буде повністю замінити важіль підвіски.

Поліуретанові втулки в Львові фото – завод Тимол

Де купити поліуретанові сайлентблоки у Львові?

На сучасному ринку представлений широкий асортимент поліуретанових виробів від різних виробників, що значно ускладнює вибір. Багато власників транспортних засобів через відсутність досвіду можуть придбати деталі сумнівної якості, що негативно вплине на маневреність та керованість автомобіля. Компанія «Тимол» пропонує надміцні вироби, які користуються великим попитом на вітчизняному ринку.

На нашому підприємстві використовується інноваційне обладнання та якісна сировина провідних світових виробників. Постійне провадження інновацій дозволяє нам виготовляти поліуретанові запчастини будь-якої конфігурації. Якщо вам не підійде варіант із нашого каталогу, наші фахівці виконають для вас індивідуальне замовлення по-вашому ескізу.

Щоб придбати нашу продукцію, зв’яжіться з менеджерами по будь-якому із вказаних номерів. Купити поліуретанові втулки можуть не лише жителі Львова, але і будь-якого іншого регіону України. Надійні транспортні компанії доставляють замовлення в найкоротші терміни.