>

Поліуретанові сайлентблоки в Хмельницькому

Що таке сайлентблоки і для чого вони призначені?

Сайлентблоки є дуже важливою частиною підвіски сучасних транспортних засобів. Головне призначення виробів – гасіння вібрації та ударів, що передаються від одного вузла автомобіля до іншого під час його руху. Деталі постійно знаходяться під великим навантаженням, а судячи зі стану доріг – навантаження ці дуже великі. Елементи запобігають деформації ходової частини авто. Сайлентблоки дуже часто застосовуються для кріплення повздовжніх та поперечних важелів. Їх також використовують під час монтажу силових агрегатів та інших вузлів транспортних засобів.  Період експлуатації виробів залежить від їх якості та від стану доріг.

Переваги поліуретанових виробів

На ринку дуже часто можна зустріти гумові сайлентблоки. При інтенсивній експлуатації їх термін служби в середньому складає 6-12 місяців. Гумові деталі дуже швидко старіють, люфти важелів починають прогресувати і як результат – зменшується контроль над керованістю транспортного засобу. Шини дуже швидко зношуються, внаслідок чого порушується зворотній зв'язок з рульовим керуванням. Втрата пружності і еластичності гуми викликає руйнування інших деталей підвіски (важелі, кульові опори, амортизатори).

Великою популярністю останнім часом користуються сайлентблоки із поліуретану. Даний матеріал володіє масою унікальних властивостей, таких як: 

  • кислотостійкість; 
  • висока абразивна стійкість;
  • зносостійкість; 
  • можливість роботи під високим тиском; 
  • високі діелектричні властивості;
  • стійкість до деформацій;
  • здатність працювати в широкому температурному діапазоні. 

Застосування поліуретанових виробів забезпечує збереження геометрії підвіски і надійний контроль над керованістю транспортного засобу. В результаті водіння стає більш комфортним і підвищується плавність ходу авто. Перехід на поліуретан запобігає прискореному зносу та старінню. Поліуретанові сайлентблоки стають стійкішими до впливу агресивних середовищ. У порівнянні з гумою, поліуретан служить в 3-5 разів довше, що дозволяє істотно заощадити на ремонті та заміні зношених елементів підвіски.

Поліуретанові сайлентблоки в Хмельницькому фото – завод Тимол

Де можна придбати поліуретанові втулки в Хмельницькому?

Завод поліуретанових виробів «Тимол» – це найкраще місце, де можна замовити поліуретанові стабілізатори в Хмельницькому за низькою вартістю. Купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевнені в її високій якості та функціональності. Власне виробництво дозволяє пропонувати клієнтам товар за максимально вигідною ціною. Встановивши поліуретанові деталі, ви отримаєте чудовий результат при водінні.  При виробництві сайлентблоків використовується двокомпонентний поліуретан. Дана сировина показала себе з найкращої сторони, що доводять численні відгуки задоволених клієнтів. Купуючи у нас, ви отримуєте продукцію найвищої якості, а ми будемо спокійні за вашу безпеку на дорозі.

Оформити замовлення можна на сайті або в телефонному режимі. Наші фахівці з радістю проконсультують вас у будь-якому питанні та допоможуть обрати необхідні запчастини. Ми доставляємо товар по всім регіонам України в максимально короткий термін.