Поліуретан ГОСТ або ТУ - поліуретанові вироби за ГОСТом

Поліуретан ГОСТ або ТУ

Поліуретан - це матеріал, що володіє масою унікальних властивостей. У порівнянні з гумою і металом, сировину має в кілька десятків разів більший ресурс. Синтетичні еластомери дуже часто називають «вічної гумою». 

 

Яким ГОСТам відповідає поліуретан?


Існує кілька різновидів поліуретану, що відрізняються за складом. Саме склад формує властивості конкретного виду еластомеру в залежності від ГОСТу на матеріал. Головні відмінності існуючих видів полягають в наступних параметрах:

 • галузь застосування;
 • ступінь твердості;
 • діапазон робочої температури.

Синтетичні еластомери мають практично необмежені можливості. Присутність тих чи інших компонентів в складі дозволяє отримувати сировину різної консистенції: жорстка, еластична, рідка, тверда, пухка і інші. Дана особливість дозволяє застосовувати поліуретан майже у всіх сферах діяльності.

 

Поліуретан ГОСТ або ТУ. Міждержавний стандарт якості поліуретаном - Timol

 

Поліуретан ГОСТ-14896 є високоміцним матеріалом, який здатний зберігати свої початкові характеристики в жорстких умовах експлуатації. Він має уповільнене старіння, завдяки чому є довговічним. Серед головних достоїнств сировини можна відзначити:

 1. широкий робочий температурний діапазон (від -60 до +150);
 2. можливість експлуатації під високим тиском;
 3. хімічна стійкість за умови високої еластичності;
 4. низький рівень абразивного зносу (при невеликій щільності і масі);
 5. стійкість на розрив;
 6. стійкість до великих навантажень (ГОСТ-22704);
 7. екологічна чистота;
 8. здатність зберігати первинну форму.

Поліуретан листової ГОСТ-14896 84 використовується в основному для виготовлення виробів загального призначення. Даний полімер вирішує величезний комплекс завдань в різних сферах. Завдяки своїй еластичності, його можна використовувати в поєднанні з рухомими конструкціями. Матеріал легко взаємодіє з різними технічними маслами, розчинниками і горючими сумішами. Навіть найтонші листи мають мінімальну стираність.

 

Застосування поліуретанів в залежності від марки


Поліуретан виготовляється під різними марками, які відрізняються між собою за сферою застосування, охопленням експлуатаційних температур і твердості:

 • СКУ ПФЛ-100. Матеріал цієї марки здатний витримувати високі стабільні і мінливі навантаження. Ефективно працює в умовах сильного абразивного зносу і постійного впливу вологи. Вироби можна використовувати при дуже низьких температурах. Дана марка сировини є однією з найпопулярніших, що обумовлено її універсальністю, високою стійкістю до коливальних навантаженнями і можливістю контактувати з харчовими компонентами. Полімери СКУ ПФЛ-100 найчастіше використовуються в якості фіксатора різних з'єднань.
 • СКУ-6. Полімери даної марки відрізняються еластичністю, міцністю і забезпечують довгу роботу при посиленому зносі. В цілому, властивості виробів під цією маркою практично такі ж, як і властивості ПФЛ-100.
 • СКУ-7Л. Застосовується для виробництва деталей, призначених для експлуатації на знос. Сировина відрізняється стійкістю до нафти і її похідних, тому його використовують в якості ущільнень, які постійно перебувають в масляному середовищі. Деталі з еластомерів марки СКУ-7Л призначені для використання в умовах високих температур (від + 10 до + 80).

Перерахувати можливі способи використання синтетичних еластомерів досить складно, адже матеріал дуже затребуваний абсолютно в різних галузях промисловості і в сільському господарстві. Поліуретан надає готовим виробам масу корисних властивостей, які недоступні для гумових аналогів.

 

Де купити поліуретан в Україні?


Купити поліуретан в Україні за вигідною вартості пропонує завод «Timol». Ми реалізуємо продукцію найвищої якості. Наш товар користується на ринку великою популярністю, завдяки співвідношенню високих експлуатаційних характеристик і адекватної ціни. Ми випускаємо великий асортимент поліуретанових виробів для різних цілей. Всі представлені позиції завжди в наявності, тому отримати товар ви зможете в найкоротші терміни. У нас можна не тільки замовити готові вироби з поліуретану, а й послугу покриття поліуретаном, що дозволить продовжити термін служби деталей. Ціна товару залежить від обсягу матеріалу, форми і кількості одиниць. Питання щодо ціноутворення ви можете уточнити у наших менеджерів. Наші фахівці завжди допоможуть підібрати продукт відповідно під поставлені цілі і завдання.