>

Ціни на поліуретанові втулки в Тернополі

В асортименті представлений широкий вибір елементів для комплектації вітчизняної та зарубіжної техніки. Ми пропонуємо найвигідніші ціни на поліуретанові втулки в Тернополі. Більш детальну інформацію щодо придбання або індивідуального виготовлення продукції ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Особливості та основні переваги виробів

Під час їзди підвіска автомобіля постійно піддається великим навантаженням. Будь-який маневр чи найменший поворот впливає на вузли та з'єднання ходової частини, в тому числі й на стабілізатори, витратними матеріалами для яких є спеціальні втулки. Зазвичай їх виготовляють із гуми, проте з кожним роком поліуретан все більше витісняє конкурента. Дана сировина активно застосовується в промисловості як ефективний замінник гуми. Він перевищує останню за міцністю та набору характеристик в 5-7 разів. Вироби здатні працювати в агресивних середовищах і в умовах великих навантажень. В середньому, робоча температура більшості поліуретанів складає від -60 до + 80 градусів.

Гума дуже швидко втрачає свої властивості. Поліуретан відрізняється довговічністю і є повністю синтетичним, завдяки чому можна змінювати його властивості для вирішення різних завдань. В складі гуми міститься натуральний каучук. Він забезпечує еластичність, однак природний компонент з соку рослин обмежує термін служби деталей.

 

Серед головних переваг поліуретанових втулок відмічають: 

  • надійність. Полімери забезпечують краще з'єднання з металевими поверхнями і не піддають деталі зносу; 
  • довговічність. Робочий ресурс полімерних втулок в 4-5 раз перевищує гумових аналогів. Дана перевага вирішує проблему передчасного зносу витратних матеріалів; 
  • здатність працювати в умовах великих навантажень; 
  • стійкість до впливу широкого спектру хімічних реагентів, які часто використовуються в сучасній автомобільній індустрії; 
  • ефективність. Деталі з поліуретану оберігають вузли та ходову частину автомобіля від критичних навантажень і забезпечують оптимальну роботу ходової частини.

Порівнюючи гуму та поліуретан, можна без сумнівів сказати, що сучасний композит буде найкращим варіантом для вітчизняних доріг.

Ціни на поліуретанові втулки в Тернополі фото – завод Тимол

Де купити поліуретанові втулки в Тернополі?

Компанія «Тимол» займається виробництвом виробів із поліуретану дуже багато років. Вибираючи нашу продукцію, ви заощаджуєте час та гроші. Поліуретан є універсальним матеріалом, який використовується в багатьох сферах промисловості. Вироби з даної сировини набагато довговічніші та міцніші, ніж їх аналоги зі звичайних пластмас та еластомерів.

В процесі виробництва наші фахівці використовують новітнє обладнання та передові методи виготовлення. Продукція, випущена нашим заводом, відповідає всім чинним стандартам якості. 

Замовити наш товар можна в будь-якому куточку України. Ми працюємо з надійними поштовими службами, які доставляють товари в найкоротші терміни. Надаємо можливість своїм клієнтам зробити індивідуальне замовлення за власним технічним завданням. 

Заявки приймаються як в онлайн, так і в телефонному режимі. Компетентні менеджери завжди з радістю допоможуть обрати необхідний варіант та проконсультують по будь-якому питанню.