Поліуретанові колеса для тачок і візків в Україні - завод Тимол

Поліуретанові колеса

Велика частина складської техніки має колеса, на які припадає основне навантаження. З цього виникає необхідність в оснащенні зносостійкими, міцними і якісними шинами з хорошими експлуатаційними характеристиками. Завод поліуретанових виробів пропонує придбати поліуретанові колеса за доступною ціною. Це відмінна альтернатива пневматичним і литим виробам. Головні їх достоїнства - довгий термін служби і м'який хід. Шини не бояться проколів і механічних впливів. Це ідеальний варіант для внутризаводской і вантажно-розвантажувальної транспортної техніки.

 

Переваги поліуретанових коліс

 

Поліуретанові колеса на відміну від пластику або металу, колеса з поліуретану не мають ніяких обмежень стосовно своєї експлуатації на складі, виробничих приміщеннях і в сільському господарстві.

Вироби переважно встановлюються на такі види транспортної техніки:

 • торгове та складське обладнання;
 • контейнери ТПВ;
 • збиральна і комунальна техніка;
 • ручні візки і садові тачки;

Шини з поліуретану поступово витісняють своїх аналогів з гуми, що зумовлена ​​великою кількістю різних чинників. В першу чергу це великі показники допустимого навантаження. Велику роль відіграє робочий діапазон температур, який становить від - 60 до + 80 градусів. Серед головних переваг коліс з поліуретановим покриттям можна відзначити:

 1. стійкість до корозії і слабоагресивних засобів (бензин, масло, органічні розчинники);
 2. неможливість проколу. Завдяки цій перевазі такі колеса ідеально підходять для пересування візків по нерівних поверхнях з різними металевими засмічення;
 3. високі показники вантажопідйомності;
 4. поліуретан має низький показник теплопровідності і не пропускає електрику;
 5. відсутність необхідності регулярного контролю тиску і підкачування.

Обслуговування виробів полягає тільки в їх очищенню від бруду і в санітарній обробці.Вибираючи колеса, слід враховувати, на який вид техніки вони будуть встановлені, і в яких умовах вони будуть використовуватися. За вантажопідйомності розрізняють три групи шин:

 • великовантажні (навантаження на одне колесо становить до 1100 кг);
 • із середніми показниками (максимальне навантаження 600 кг);
 • вироби для максимального важких вантажів (граничне навантаження становить близько 7000 кг).

 

Поліуретанові суцільнолиті колеса володіють низьким шумом і вібрацією. Їх можна використовувати на асфальті, бетоні, наливні підлоги і підлоги плитці. На нашому сайті представлений великий асортимент шин для складської техніки, серед якого ви з легкістю знайдете для себе відповідне рішення. У нас найвигідніші ціни поліуретанових коліс в Україні.

 

Купити поліуретанові колеса в Україні

 

Наш завод виробляє широку номенклатуру виробів з поліуретану, які здатні задовольнити практично всі вимоги клієнтів. Сфера використання нашої продукції різноманітна. Наші фахівці завжди готові допомогти з вибором оптимального рішення, враховуючи при цьому конкретні побажання замовника. В процесі виробництва нами використовуються високоякісні і безпечні витратні матеріали. Ми регулярно стежимо за останніми актуальними тенденціями ринку і пропонуємо продукцію, що відповідає всім сучасним вимогам і стандартам якості.

Щоб придбати наш товар, зв'яжіться з менеджерами по телефону або замовте зворотний дзвінок. При наявності позиції на складі ми оперативно оформимо замовлення і організуємо швидку доставку в будь-яку точку України.