Поліуретанові бандажі купити в Україні від виробника | тимол

Бандажі поліуретанові

Для замовлення нашої
продукції

зв'яжіться з нами по телефону

+38 (067) 610-25-70

Або залиште номер телефону і ми вам передзвонимо

Матеріал має, так званої, «механічною пам'яттю», що дозволяє виготовляти з нього застосовуються в багатьох галузях вироби, що відрізняються високою твердістю і стійкістю до зносу. Бандажі поліуретанові застосовують для безпечного транспортування виробів. Виконуючи роль захисного покриття, вони забезпечують підвищення терміну експлуатації транспортних роликів, валів, навантажувачів, важких механізмів.

Де застосовуються поліуретанові бандажі

Завдяки високим показникам міцності, стійкості до розривів, зносостійкості, еластичності поліуретанові бандажі отримали широке поширення в різних галузях. Гуммированные ролики, колеса, деталі і вузли відрізняються великим терміном експлуатації, завдяки додаткового захисту від механічних, хімічних і фізичних ушкоджень, менше шумлять, не піддаються впливу вібрації.

Існують також і ортопедичні поліуретанові бандажі. У медицині такі ортези використовується в післяопераційний період, зокрема, для фіксації гомілковостопного суглоба.

Особливості та переваги поліуретанових бандажів

Завдяки специфічним властивостям поліуретану, використання таких бандажів дозволяє швидко монтувати і демонтувати елементи різних механізмів, а також використовувати їх у якості накладки у разі термінового усунення аварії. Технічні властивості матеріалу забезпечують основні переваги поліуретанових бандажів, а саме:

  • високу стійкість до стирання і розриву;
  • абсолютну геометричну точність;
  • високу зносостійкість;
  • стійкість до впливу води і вологи;
  • здатність до відновлення у випадку ушкодження поверхні.

Такі бандажі виготовляються із застосуванням технології гарячого лиття з подальшим затвердінням. Завдяки інноваційному процесу виробництва вироби з поліуретану отримують підвищену міцність, стійкість до високих і низьких температур.

Чому варто купити поліуретанові бандажі від заводу «Тимол»

Компанія є найбільшим в Україні виробником виробів з поліуретану. Зокрема, завод «Тимол» виготовляє поліуретанові вали і бандажі, стрижні, втулки і ролики поліуретанові, а також надає послуги по футеровці. Замовити і купити товари від виробника можна на сайті інтернет-магазину за доступною ціною з доставкою в будь-яку точку країни.