Поліуретан листовий - купити лист з поліуретану | тимол

Поліуретанові листи, плити

Для замовлення нашої
продукції

зв'яжіться з нами по телефону

+38 (067) 610-25-70

Або залиште номер телефону і ми вам передзвонимо

Сектора застосування:

 • Сільське господарство
 • металургійна промисловість
 • Гірничодобувна промисловість
 • Машинобудування і автомобілебудування
 • Нафтова і газова промисловість
 • Залізничний транспорт
 • поліграфічна промисловість
 • Целлюлозная і паперова промисловість
 • Причали і порти
 • Харчова промисловість
 • Трубопрокатне виробництво
 • Легка промисловість

Якісний листовий поліуретан від виробника

Завод поліуретанових виробів «ТИМОЛ» пропонує високоякісний поліуретан листовий різної твердості і габаритів. Реалізуємо продукцію власного виробництва, що дозволяє нам гарантувати якість кожного виробу.

Якщо ви шукаєте де купити листовий поліуретан в Україні, ми за доступною ціною виготовимо матеріал будь-якого рівня складності. Наявність високотехнологічного устаткування і використання сучасних технологій дозволяє в короткі терміни виготовляти поліуретанові листи і плити у будь-яких необхідних об'ємах.

Характеристики і переваги

«ТИМОЛ» – один з провідних українських виробників поліуретанових виробів. Маємо власне виробництво, працюємо без посередників, при виготовленні продукції використовуємо високоякісну сировину. У нас можна купити поліуретан листовий, якому характерні:

 • висока механічна міцність. Виготовлений нашим заводом листовий поліуретан має стійкість до стирання. Гнучка структура матеріалу забезпечує стійкість до розтягувань і ударних навантажень;
 • стійкість до зовнішніх агресивних дій. Листи зберігають свої експлуатаційні характеристики і не деформуються від дії високих і низьких температур, речовин хімічного походження. Наявність у складі спеціальних компонентів перешкоджає скупченню на поверхні мікроорганізмів;
 • діелектричні властивості. Матеріал не проводить струм, що дозволяє поліуретан листовий використовувати для ізоляції поверхонь, які стикаються з електроустаткуванням і електромережами;
 • відмінна еластичність. Листи можна застосовувати в якості покриттів конструкцій і поверхонь що «прогинаються», а також у поєднанні з рухливим устаткуванням.

Стійкість до стирання, ударних та інших навантажень у цього полімеру в сотні разів вище порівняно із звичайною гумою, каучуком і навіть металами. При відмінних експлуатаційних характеристиках, які має листовий поліуретан ціна матеріалу дуже демократична.

Сфери застосування поліуретанових плит і листів

Широкий діапазон технічних характеристик в поєднанні з доступною ціною на поліуретан листовий робить матеріал затребуваним у різних напрямах. Вироби все частіше використовують у будівництві, сільському господарстві, різних промислових галузях (транспортною, харчовою, текстильною, поліграфічною, хімічною, гірничодобувною і інших), в нафтогазовій сфері, медицині, радіоелектроніці і ряду інших виробничих напрямів.

З литого поліуретану виготовляють штампові пластини, еластичні прокладки, амортизатори, скребки для конвеєрних стрічок і дорожніх катків, футерувальні листи, заготовки для зношуваних поліуретанових запчастин і деталей, і безлічі інших виробів.

За вигідною ціною купити поліуретан листовий ви можете в нашій компанії. Ми виготовляємо матеріал стандартних розмірів, також приймаємо замовлення на створення листів за індивідуальними параметрами.

Наше виробництво розташоване в Дніпрі, купити поліуретан листовий у нас можна з доставкою у будь-який регіон України.

Виготовлення і продаж листового поліуретану в Україні

Завод поліуретанових виробів «ТИМОЛ» пропонує взаємовигідну співпрацю усім, хто шукає де купити листовий поліуретан в Україні. Виготовляємо якісну і надійну сировину.

Незалежно від об'ємів придбаного товару, кожен наш клієнт може бути упевнений у відсутності на листах браку і дефектів, і максимальній відповідності фактичних характеристик продукції заявленим.

Чітке дотримання технологій і ретельний контроль кожного виробничого етапу дозволяють надавати клієнтам продукцію бездоганної якості. Вартість виробів розраховується індивідуально для кожного клієнта і залежить від товщини і розмірів листів, терміновості виробництва і об'єму партії.

Оптовим покупцям і постійним замовникам надаються вигідні знижки. Якщо ви хочете листовий поліуретан купити дешево і не сумніватися в якості готової продукції – замовляйте виробництво в компанії «ТИМОЛ».