>

Самоплинне обладнання: поліуретанові вкладки в труби

Для замовлення нашої
продукції

зв'яжіться з нами по телефону

+38 (098) 081-06-01

Або залиште номер телефону і ми вам передзвонимо

Сектора застосування:

 • Сільські господарство

Поліуретановий самоплив і його переваги


На сьогоднішній день вироби з поліуретану використовують практично в кожній галузі промисловості. І це не дивно, адже за своїми технічними характеристиками вони повністю перевершують всі існуючі аналоги. Поліуретан відноситься до синтетичних матеріалів універсального застосування. Він не боїться великих навантажень, перепадів температури і впливу зовнішніх чинників.

У сільському господарстві, зокрема, на зерновому та переробному виробництві, використовують так зване самопливне обладнання. Його завдання - переміщення харчових і нехарчових сипучих речовин, а саме зерна, борошна, крохмалю, піску і пігментів. Використання соматичних труб, секторів, фланців, переходів і висновків істотно знижує тимчасові витрати, а також допомагає спростити процес в цілому. Поліуретанові вкладки Самопливів сьогодні протиставлені дорогої заміни металевих трубопроводів. Вони мають масу переваг, серед яких:

 • стійкість до стирання;
 • відсутність згубного впливу на зерно;
 • стійкість до налипання пилу і бруду;
 • безшумність;
 • антистатичні і протипожежні властивості;
 • широкий спектр допустимих для роботи температур;
 • більш тривалий, порівняно з металевими трубами, термін експлуатації;
 • економічність.

Завдяки цьому, поліуретанові вкладки в труби повсюдно використовують на зернопереробному виробництві. Вони не піддаються зносу і тим самим продовжують термін експлуатації обладнання в цілому.

Самоплинне обладнання: особливості та типи


Зернопроводів є однією з різновидів самопливного обладнання. Його конструкція складається з:

 • самопливних вкладок різного перетину;
 • секторів і колін, що створюють певний кут повороту самопливу;
 • одинарних, подвійних і симетричних введення, що з'єднують труби з самопливом.

Невід'ємним елементом для навантаження зерна та інших сипучих речовин на суховантажні суди є мобільний розбірний шнек. Для виготовлення даного гнучкого рукава застосовують надміцний і еластичний поліуретан. З його допомогою можна мінімізувати ризики отримання виробничих травм, а також вирішити проблему засмічення вантажної площадки.

Підприємства, які займаються зберіганням і переробкою зернових культур, не можуть обійтися без самопливного обладнання. Наша компанія пропонує вашій увазі поліуретанові самоплив високої якості за доступною ціною. Дані елементи допоможуть вирішити проблему зносу обладнання.

Адже, як правило, цей момент настає максимально несподівано. І тоді доводиться вдаватися до різних креативних рішень, наприклад, до використання скотча, або ж повністю міняти труби. Щоб цього не сталося в пік навантаження або розвантаження зернових культур, необхідно використовувати вкладки поліуретанові. Їх застосування дозволить уникнути неприємних виробничих ситуацій, а також істотно продовжить термін служби техніки.

Наша компанія пропонує вам придбати комплектуючі для самопливного обладнання за найбільш вигідною в Україні вартості. Ми доставимо деталі в будь-яке місто країни, включаючи Київ, Харків, Дніпро, Одесу і т. Д. Футеровка Самопливів поліуретановими вкладишами повинна проводитися оперативно і в терміни, тому наше завдання - забезпечити своєчасну доставку своєї продукції. Ми завжди відповідально ставимося до роботи з кожним клієнтом і гарантуємо якісний сервіс.