Самоплинне обладнання - купити самоплив зернові з поліуретану

Самоплинне обладнання: поліуретанові вкладки в труби

Для замовлення нашої
продукції

зв'яжіться з нами по телефону

+38 (098) 081-06-01

Або залиште номер телефону і ми вам передзвонимо

Сектора застосування:

 • Сільські господарство

Самопливне обладнання

Самопливне обладнання являє собою різновид транспорту, який використовується для переміщення сипучих матеріалів. Це вигідне придбання для великих підприємств, яке дозволить заощадити більшу частину сировини, що транспортується. Завод поліуретанових виробів «Timol» пропонує купити поліуретанові труби за вигідною ціною. Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати найкращий варіант з урахуванням особливостей вашого підприємства.

Технічні характеристики

Самопливна труба – це найкращий помічник для підприємств, які спеціалізуються на переробленні та зберіганні зерна. Даний пристрій значно прискорює процес транспортування та навантаження сировини в спеціальні бункери.

Самопливне обладнання має свої особливості будови.  У систему механізмів входять такі елементи:

 • труби різних калібрів та форм;
 • арматура та перехідники. Дозволяють здійснювати перекидання сипучих матеріалів в елеватор;
 • перемикачі потужності; 
 • засувки для труб. Необхідні для перекриття каналів подачі сировини.

Вся система оснащується самопливними трубами різних форм, в залежності від цілей їх застосування та призначення. 

Самоплив є одним із кращих транспортних пристроїв, що застосовуються для переміщення сипучих речовин. Вироби відрізняються невисокою вартістю та простотою монтажу. Конструкції можуть бути відкритими та закритими. Перший тип застосовується на підприємствах дуже рідко, оскільки при роботі з зерном утворюється дуже багато пилу. При виборі самопливу треба звертати увагу на нахил труб. Чим він більший, тим більша швидкість транспортування зерна. Але при цьому збільшується ймовірність травмування зерен і зношування самих труб. Оскільки самопливи працюють без моторів, датчиків та редукторів, вони економічно вигідніші, ніж конвеєри.

Самопливне обладнання – фото завод Timol

Самопливні труби постійно знаходяться під впливом сипучих матеріалів, що переміщуються. Це призводить до їх стирання, особливо, якщо це метал або інший матеріал. Найкращим виходом з даної ситуації буде футерування контактних частин поліуретаном. Таким чином ви можете продовжити термін служби трубопроводу та знизити бій зерна. Наша компанія займається не лише реалізацією поліуретанових виробів, але і футеруванням. Якщо ви бажаєте відновити зношені частини обладнання без його повного демонтажу, зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом.

Завод «Timol» реалізує обладнання, яке відрізняється: 

 • практичністю;
 • довгим терміном служби;
 • високою якістю; 
 • надійністю. 

В процесі виготовлення використовуються найкращі матеріали та інноваційні методи проектування.

Переваги поліуретанових самопливів

Наш завод пропонує труби, виготовлені із поліуретану. Завдяки його унікальним властивостям ви зможете знизити витрати на технічне обслуговування обладнання та збільшити прибуток від реалізації. Поліуретанові труби мають такі переваги: 

 • пружність та еластичність. Зерно, що транспортується, оберігається від травматизму, що у свою чергу знижує його втрати від дроблення. В підсумку все це підвищує сортність продукції, що відвантажується;  
 • зносостійкість. Поліуретан захищає робочу поверхню та стінки виробів від зносу, що значно продовжує термін їх експлуатації; 
 • низький рівень шуму. У порівнянні з металом, при транспортуванні сипучих матеріалів по самопливним трубам із поліуретану виділяється менше шуму та пилу;
 • широкий робочий температурний діапазон експлуатації. Дана перевага дозволяє застосовувати самоплив в будь-яких кліматичних умовах;
 • екологічна чистота.

У нас можна придбати труби різних діаметрів, в залежності від типу матеріалу, що транспортується. За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів телефоном.