Самоплинне обладнання - купити самоплив зернові з поліуретану | Тимол

Самоплинне обладнання: поліуретанові вкладки в труби

Для замовлення нашої
продукції

зв'яжіться з нами по телефону

+38 (067) 610-25-70

Або залиште номер телефону і ми вам передзвонимо

Сектора застосування:

 • Сільські господарство

Самопливне устаткування з поліуретану від виробника з доставкою по Україні

Знос самопливного елеваторного устаткування – досить поширена проблема. В процесі приймання зернових самопливи часто виходять з ладу, а постійна заміна зношених механізмів окрім простою в роботі спричиняє за собою додаткові витрати. Компанія «ТИМОЛ» пропонує ефективний і якісно новий спосіб вирішення таких проблем – самопливне обладнання з поліуретану.

Поліуретанові самопливні труби на замовлення

Виготовляємо поліуретанові труби будь-якої складності і пропонуємо взаємовигідну співпрацю підприємствам, діяльність яких полягає в переробці зерна, борошна, піску і інших сипучих продуктів.

Виготовимо на замовлення самопливне обладнання для елеваторів будь-яких видів і модифікацій:

 • Самопливні труби круглого або квадратного перерізу для зерна і інших видів сипкої сировини;
 • Сектори, переходи, коліна, фланці і інші фасонні елементи для створення кутів повороту самопливу;
 • Подвійні, одинарні і симетричні введення, за допомогою яких до самопливу приєднують труби.

Виробничі потужності нашого заводу, сучасне обладнання, використання новітніх технологій дозволяють в стислі терміни виготовляти труби самопливні будь-якої складності і у будь-якій кількості.

Виготовляємо стандартні поліуретанові вироби і по індивідуальних кресленнях з урахуванням умов експлуатації обладнання, типу сировини, що переробляється, передбачуваних навантажень і інших чинників.

Чим унікальні самопливи з поліуретану

У організації процесу переробки зернової продукції елеваторними комплексами важливим робочим механізмом є самопливне обладнання для зерна. Для забезпечення його безперебійного і повноцінного функціонування кращими виробами на сьогодні вважаються поліуретанові вкладки самопливів. Їх встановлюють в секцію зернопровода, використовуючи фланці для надійної фіксації і ущільнення конструкцій. За рахунок гладкої текстури виробів ніскільки не порушується пропускна спроможність механізмів.

Замовляючи у нас труби самопливні з поліуретану, ви отримуєте продукцію з наступними характеристиками:

 • Підвищена зносостійкість і міцність;
 • Мінімальний рівень шуму і вібрацій;
 • Запобігання утворенню пилу в приміщеннях при переміщенні сипучої продукції;
 • Збереження цілісності зернят і гранул при їх переробці і транспортуванні;
 • Вогнестійкість і антистатичність;
 • Збереження стабільності при високих і низьких температурах - від - 50° С до 120° С;
 • Довговічність. Порівняно з дорогими металевими виробами термін експлуатації поліуретанових в кілька разів вище, що дозволяє заощадити на заміні комплектуючих.

Спеціалізуючись на виробництві виробів з уретану, ми за вигідною ціною пропонуємо якісну продукцію для підвищення продуктивності робочого процесу і збільшення терміну служби елеваторного комплексу.

Поліуретанові самопливи: вигідно і надійно

Компанія «ТИМОЛ» пропонує якісні самопливи для зерна власного виробництва. Виготовляємо стандартні комплектуючі і деталі під конкретні запити замовника.

Купити поліуретанові труби для зерна нашого виробництва - означає придбати самопливне обладнання з бездоганними технічними характеристиками за прийнятними цінами. Ми працюємо з фізичними особами і юридичними організаціями. Пропонуємо лояльну цінову політику незалежно від об'ємів придбаної продукції. Організовуємо оперативну доставку виробів у будь-який регіон України.