Виготовлення манжет з поліуретану - купити поліуретанові манжети недорого

Виготовлення манжет з поліуретану

Перші згадки про поліуретан з'явилися ще в тридцяті роки 20 століття, але в масове виробництво його запустили набагато пізніше. Вчені постійно вдосконалюють склад сировини, випускаючи на ринок нові види синтетичного матеріалу. Сьогодні відомі декілька різновидів. Всі ми використовуємо у своєму виробництві:

 • інтегрований;
 • спінений;
 • м'який;
 • твердий для виготовлення манжет з поліуретану;
 • листовий.

Хоча спочатку PU – це суміш, яка не має кольору, додавання фарбувального пігменту дозволяє отримати різнокольорові вироби. Вони припали до душі споживачам і останнім часом «рулять» на ринку.

Чудові якості цього еластомеру дали йому можливість витіснити своїх головних конкурентів: пластмасу, гуму, метал. Сьогодні його називають одним з основних гравців технологічних процесів 21 століття.


Переваги PU

Вихідний матеріал та виготовлена з неї продукція може похвалитися:

 • тривалим експлуатаційним періодом (розрахований на 20 років без втрати якості);
 • стійкістю до ударів і струсів внаслідок підвищеної здатності до амортизації;
 • еластичність;
 • невибагливістю: може бути використаний в солоній воді, технічних маслі, бензині та інших агресивних середовищах (за винятком ацетону і хлору);
 • не схильний до корозії, цвілі, грибкових утворень.

Будуть сумлінно служити манжети з поліуретану при низьких (до -60°С) і високих (до +100°С) температурах. Можна використовувати на відкритих майданчиках. Вбудовані фільтри блокують руйнівну дію ультрафіолету.

Вироби не деформуються в процесі використання. Наявність механічної пам'яті дозволяє швидко відновлювати форму. Деталі екологічно безпечні, не призводять до алергічних реакцій.


Види манжет і застосування

Без поліуретанових манжет не обходяться гідравлічні установки, що використовуються в різних галузях виробництва. Ці ущільнювачі необхідні для герметизації з'єднань. Завдяки їм деталі отримують можливість обертатися і переміщатися без перешкод.

Манжети бувають: рухливі, щілинні, контактні, нерухомі. Використовують їх в Україні найбільш часто на пресах, гідронасосах, штоках, водопровідних валах і т. п., що відповідають таким вимогам:

 • швидкість 0,5 м/сек;
 • тиск 0,1 МПа - 50 Мпа;
 • частота 0,5 Гц.

Завдяки цим елементів сполучення забезпечується надійність з'єднання. Механізми отримують повний захист від попадання всередину пилу, бруду, вологи, не допускають протікання.

А оскільки вихідна сировина не притягує сміття, догляд за установкою, утримання її в належному вигляді не вимагає великих зусиль.Прямо на сайті нашого підприємства Timol можна зробити замовлення манжета поліуретанова в потрібному вам об'ємі. Вироби відповідають стандартам, прийнятим в нашій країні і міжнародним.

Виготовимо продукцію за індивідуальним замовленням, згідно з надісланими кресленнями, або розробимо за вказівками замовника.


Сальники, демпферні кільця

Крім манжет пропонуємо та інші сполучні деталі. Сальники підійдуть для забезпечення повної герметизації валів, у яких перетин за формою нагадує циліндр.

Для мастильних, паливних пристроїв, гідравліки і пневматики також підійдуть демпферні кільця. Їх можна використовувати для з'єднання рухаються деталей і знаходяться в стійкому положенні. Оскільки у PU високий поріг зносостійкості деталь не зруйнується під дією тертя об метал.

Використовуючи різні поліуретанові ущільнювачі, досягнете ідеальної герметизації, м'якого ходу механізмів, злагодженої роботи вузлів в агрегатах.

Як і манжети, кільця і ​​сальники можна придбати готові зі складу в Дніпрі або замовити за своїми розрахунками.


Надійна і вигідна співпраця

На заводі Timol представлена ​​в каталозі продукція завжди є в наявності. У виробництві використовуємо сировину високого класу від європейських постачальників (Англія, Німеччина, Франція, Італія) і австралійських виробників.

Будь-який клієнт має можливість купити поліуретанові манжети з відстрочкою платежу. Всі умови обговорюються з персональним консультантом в індивідуальному порядку.