>

Articles

Завод поліуретанових виробів «Тимол» пропонує придбати поліуретанові сайлентблоки в Хмельницькому за вигідною ціною. Ми реалізуємо деталі із високоякісних матеріалів, які призначені для великих навантажень і поглинання вібрацій та ударів, що передаються на кузов автомобіля. З поліуретановими сайлентблоками ви можете сміливо відправлятися в саму далеку подорож.

Смотреть подробнее

Не знаєте, де придбати високоякісні втулки з поліуретану в Тернополі? Завод поліуретанових виробів «Тимол» пропонує найкращу продукцію, перевірену часом. Наші вироби забезпечують комфортне та безпечне керування транспортним засобом.

Смотреть подробнее

Бажаєте придбати поліуретанові втулки у Львові? Тоді ви потрапили в потрібне місце. На нашому сайті ви знайдете великий асортимент деталей, що дозволить підібрати варіант для будь-якого транспортного засобу. Високоякісні витратні матеріали із поліуретану значно підвищать надійність ходової вашого автомобіля.

Смотреть подробнее

Багатьох водіїв цікавить що вибрати: гумові або поліуретанові втулки для стабілізатора? Які краще за технічними характеристиками і більш зносостійкі? Адже саме ці деталі сприяють комфортній їзді без тряски і вібрацій.

Смотреть подробнее

Поліуретановий герметик являє собою пружну, клейову емульсію, що має високу еластичність. Його можна застосовувати абсолютно для різних поверхонь – метал, пластик, дерево, плитка та інше.

Смотреть подробнее
Латекс або поліуретан, що краще? Дане питання часто виникає при підборі наповнювача для матраца. Кожен з цих матеріалів має свої переваги і недоліки, вивчивши які можна зробити правильний вибір.
Смотреть подробнее

Питання: як зробити поліуретан в домашніх умовах? Досить актуальним, адже цей матеріал цінується за свої технічні характеристики. Він міцний і при цьому еластичний, повертає первісну форму при деформаціях. Використовується в багатьох промислових сферах: медичної, сільськогосподарської, для виготовлення автомобільних деталей, побутових предметів і так далі.

Смотреть подробнее

Гидроциклон — що це таке і як працює такий механізм? У даній статті ми розглянемо всі особливості та переваги цього апарату.

 

Смотреть подробнее

Завод «Timol» пропонує поліуретанові плити для різних сфер промислової і побутової діяльності. Наша продукція має необхідні сертифікати якості та відповідає всім нормам безпеки. Постійне впровадження інноваційних технологій дозволяє вдосконалити випускається продукт. Співпрацюємо з клієнтами як в Україні, так і за кордоном. Відкрито для вигідного партнерства.

Смотреть подробнее