Новости

Еластичний поліуретан: докладніше про властивості

Дивитися докладніше

Зносостійкий поліуретан: переваги матеріалу

Дивитися докладніше

Армований поліуретан: що це і де використовується

Дивитися докладніше

Застосування поліуретанових сит для грохотів

Дивитися докладніше

Застосування поліуретану в зернопроводів і зернових бункерах

Дивитися докладніше

Які колеса краще: поліуретан або гума?

Дивитися докладніше

Ролики, які використовуються в стрічкопротяжних механізмах і іншій техніці, швидко зношуються, якщо працюють з високим навантаженням. Їх заміна може на деякий час перервати роботу підприємства в цілому. А це загрожує економічними втратами, чого грамотному і завбачливому підприємцю хотілося б уникнути.

Дивитися докладніше
Дніпровський завод поліуретанових виробів «Тимол» пропонує вибрати другий варіант, оскільки затія обійдеться набагато дешевше, а вигода в багато разів перевершить витрати.

 

Дивитися докладніше

Уже в самій назві обладнання прихована його основна проблема - гуркітливий звук при перероблюванні сипучих матеріалів. Це одна з головних причин, чому стали випускати сита поліуретанові для грохотів. Названий еластомер належати числу невибагливих матеріалів, які є міцними їм довговічними. З нашої статті дізнаєтеся все про корисні властивості композиту і вигоди його використання.

Дивитися докладніше

Ролики з поліуретановим покриттям широко використовуються в різних галузях промисловості: важка, харчова, меблева, на транспорті та інші.  Деталі відчувають сильні навантаження і тому досить швидко зношуються.  Доводиться купувати нові, займатися ремонтом, зупиняти виробництво і терпіти не прогнозовані збитки.  Всього цього можна уникнути, якщо провести футеровку роликів поліуретаном.

Чи не чули про цей спосіб?  Читайте статтю і будете в темі новітніх технологій.

Дивитися докладніше

На заводі «Тимол» можна купити поліуретан кругляк, як основу для виготовлення різних предметів побуту, частин машин і механізмів.

Дивитися докладніше

Гумування валів поліуретаном - це процес створення захисної поверхні, яка запобігає передчасному зносу вироби. Це кращий спосіб відремонтувати деталь, що виключає необхідність покупки нового валу. Завод поліуретанових виробів «Тимол» надає цю послугу вже протягом багатьох років. Для гумування використовується поліуретан різної твердості. Всі використовувані в роботі матеріали є повністю сертифікованими і відповідають чинним стандартам якості.

 

Дивитися докладніше

Як правильно вибрати колесо-довгожитель, дізнаєтеся з нашої статті.  Але перш розберемося в перевагах вихідної сировини.

Дивитися докладніше

Вироби з поліуретану мають широку сферу застосування. Їх використовують у харчовій, сільськогосподарській, легкій, деревообробній промисловості, в медицині, транспорті та ін. Основна причина популярності – висока зносостійкість вихідного матеріалу.
У цій статті розповімо про виробництві однією з прибуткових і затребуваних деталей – поліуретанові кільця.

Дивитися докладніше

Як правильно вибрати сито-довгожитель, дізнаєтеся з нашої статті.  Але перш розберемося в перевагах вихідної сировини.

Дивитися докладніше

Заводом Timol налагоджено виробництво деталей з поліуретану - Україна для потреб сільського господарства, гірничодобувної промисловості, оборонки, металургії, фармацевтики, комунального господарства, споживчих виробів та інших.  Ми в системі працюємо над розширенням асортименту, вдосконалюємо технологічні процеси, впроваджуємо інновації, щоб наші клієнти отримували високоякісні вироби для своїх потреб.

Дивитися докладніше

Сучасне виробництво наполегливо шукає альтернативні рішення, здатні збільшити термін експлуатації обладнання і знизити фінансові витрати.  Завод Timol вже багато років займається виготовленням деталей з інноваційних матеріалів і пропонує клієнтам зі старими потужностями зробити покриття валів поліуретаном.

Дивитися докладніше

У механізмах і устаткуванні колеса терплять найбільше навантаження, що призводить до частих поломок, швидкого зношування. Завод Timol пропонує простий і доступний спосіб впорається з проблемою - покриття коліс поліуретаном.

Дивитися докладніше


Купити поліуретановий стрижень ви можете у заводу «Тимол» за найдоступнішою ціною. Ми пропонуємо якісну сертифіковану продукцію з ПУ. Виготовимо запчастину будь-яких розмірів по індивідуальному замовленню клієнта. Доставка здійснюється по всій території України.

Дивитися докладніше

Замовити втулки стабілізатора поліуретанові ви можете у заводу «Тимол». Ми пропонуємо якісну продукцію за доступною ціною. Виготовляє запчастини з сертифікованої сировини, що має високу зносостійкість і при цьому необхідну еластичність для експлуатації елемента при високих навантаженнях. Доставка здійснюється по всій території України. Подробиці уточнюйте у наших менеджерів за контактними телефонами.

Дивитися докладніше

Замовити вироби з поліуретану в Дніпрі ви можете у заводу «Тимол». Ми пропонуємо сертифіковану якісну продукцію за доступними цінами. Вся сировина відповідає міжнародним та вітчизняним нормам. Нашими клієнтами є як великі промислові підприємства, так і невеликі цехи, яким потрібні маленькі партії ПУ матеріалу. Доставка здійснюється по всій території України поштовими службами.

Дивитися докладніше

Купити поліуретан в Україні ви можете в заводу «Timol». Ми пропонуємо якісну сировину за доступними цінами. Продукція має сертифікати якості і відповідає міжнародним та вітчизняним нормам. Доставка здійснюється по всій країні. Подробиці ви можете дізнатись у менеджерів по контактним телефонам.

Дивитися докладніше

Замовити поліуретан листової ви можете у заводу «Тимол».  Ми пропонуємо якісну сировину за доступними цінами.  Вся продукція має відповідні сертифікати.  Доставка здійснюється по всій території України.  Подробиці ви можете дізнатися у наших менеджерів за контактними телефонами.

Дивитися докладніше

Одвічна проблема багатьох виробників - це що краще поліуретан або силікон?  У цій статті експерти українського заводу «Тимол» розкажуть про основні властивості синтетичного полімеру і чому поліуретанові вироби такі популярні.

Дивитися докладніше

У цій статті піде мова про те, який поліуретан використовується для сайлентблоков.  Якщо хочете придбати якісний і зносостійкий матеріал ви можете у нашого заводу «Тимол».  Ми пропонуємо сертифіковану сировину, яке повністю відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Дивитися докладніше

Купити поліуретан для виготовлення форм в Україні ви можете у заводу «Тимол».  Підприємство пропонує якісну і сертифіковану продукцію.  Товари відрізняються надійністю і високим ступенем зносостійкості, що робить їх придатними для експлуатації в екстремальних умовах.  Доставка здійснюється по всій території країни поштовими службами.

Дивитися докладніше

Купити поліуретан для виготовлення сайлентблоков ви можете в українського заводу «Тимол».  Ми пропонуємо вашій увазі міцні і зносостійкі запчастини, які прослужать вам максимально довго.  Вся продукція відповідає міжнародним і вітчизняним стандартам якості і має сертифікати.

Дивитися докладніше
На сьогоднішній день поліуретани є найпопулярнішими полімерами в світі. Вони мають необмежені можливості для застосування. Як і у всіх інших галузях, поліуретан також широко змінюється в харчовій промисловості. Полімери відмінно зберігають свої властивості при високих навантаженнях і різких температурних перепадах. Еластомер не має в складі токсичних компонентів, які при контакті з продуктами харчування можуть зіпсувати їх характеристики і нанести тим самим шкоду здоров'ю.
Дивитися докладніше
На сучасному ринку регулярно з'являються нові полімерні матеріали. Дані речовини мають масове застосування в різних промислових областях. Досить важко уявити сучасний світ без полімерів. Дуже затребуваним останнім часом став термопластичний поліуретан. Він має масу унікальних параметрів, які забезпечили йому велику популярність.
Дивитися докладніше
Не знаєте, де купити поліуретан двокомпонентний в Україні? Завод поліуретанових виробів «Тимол» до ваших послуг. Ми пропонуємо великий асортимент полімерних виробів за доступною ціною. Фахівці компанії завжди готові допомогти з підбором матеріалу і відповісти на всі ваші запитання.
Дивитися докладніше
Поліуретан в легкій промисловості застосовується масово. Даний матеріал завоював велику популярність завдяки своїм унікальним властивостям. Це найкраща альтернатива гумі. Сировина показує відмінні характеристики навіть при найжорсткіших умовах експлуатації.
Дивитися докладніше

Багатьох водіїв цікавить що вибрати: гумові або поліуретанові втулки для стабілізатора? Які краще за технічними характеристиками і більш зносостійкі? Адже саме ці деталі сприяють комфортній їзді без тряски і вібрацій.

Дивитися докладніше

Поліуретановий герметик являє собою пружну, клейову емульсію, що має високу еластичність. Його можна застосовувати абсолютно для різних поверхонь – метал, пластик, дерево, плитка та інше.

Дивитися докладніше
Латекс або поліуретан, що краще? Дане питання часто виникає при підборі наповнювача для матраца. Кожен з цих матеріалів має свої переваги і недоліки, вивчивши які можна зробити правильний вибір.
Дивитися докладніше

Питання: як зробити поліуретан в домашніх умовах? Досить актуальним, адже цей матеріал цінується за свої технічні характеристики. Він міцний і при цьому еластичний, повертає первісну форму при деформаціях. Використовується в багатьох промислових сферах: медичної, сільськогосподарської, для виготовлення автомобільних деталей, побутових предметів і так далі.

Дивитися докладніше

Гидроциклон — що це таке і як працює такий механізм? У даній статті ми розглянемо всі особливості та переваги цього апарату.

 

Дивитися докладніше

Завод «Timol» пропонує поліуретанові плити для різних сфер промислової і побутової діяльності. Наша продукція має необхідні сертифікати якості та відповідає всім нормам безпеки. Постійне впровадження інноваційних технологій дозволяє вдосконалити випускається продукт. Співпрацюємо з клієнтами як в Україні, так і за кордоном. Відкрито для вигідного партнерства.

Дивитися докладніше

Завод поліуретанових виробів Тимол пропонує поліуретанові пружини за привабливою ціною. Ці вироби широко використовують в штампуванні. Вони застосовуються як комплектуючі для штампів і прес-форм. Ми виробляємо надійну і високоякісну продукцію. Виконуємо замовлення по кресленнях клієнтів. Наявність сучасного сертифікованого обладнання дозволяє нам виготовляти пружини з поліуретану різного призначення.

Дивитися докладніше

Поліуретан — це унікальний синтетичний матеріал, що складається з двох типів сировини: ізоціанат і поліол. Дані компоненти отримують з сирої нафти. Готові вироби можуть застосовуватися навіть при максимальних механічних навантаженнях. Компанія «Timol» пропонує деталі із поліуретану в великому асортименті. У нас кожен може знайти підходяще рішення для конкретних задач.

Дивитися докладніше

В процесі їзди на підвіску автомобіля покладаються значні навантаження. Будь-маневр впливає на стан ходової частини, включаючи стабілізатори стійкості. Тому рано чи пізно виникає необхідність заміни цієї деталі. Завод поліуретанових виробів «Тимол» пропонує поліуретанові стабілізатори за привабливою ціною. Пропонуємо великий вибір втулок, серед яких кожен знайде для себе вигідне рішення. Гарантуємо високу якість, допомога у виборі і оперативну доставку.

Дивитися докладніше

При внутрішній обробці приміщень і зовнішньому оформленні фасадів будівель часто використовується штучний камінь. Це міцний і витривалий матеріал, що володіє чудовою текстурою, він може приймати найрізноманітніші відтінки. Для його отримання використовуються особливі шаблони. Кінцевий продукт відрізняється підвищеною стійкістю до дії вологи, довгим терміном служби. Завод «Тимол» пропонує купити поліуретанові форми за вигідною вартості.

 

Дивитися докладніше

Кожен автовласник бажає забезпечити найкращий контроль керованості свого транспортного засобу. Поліуретанові сайлентблоки, вироблені заводом «Тимол», призначені для поглинання вібрацій і ударів в місці кріплення підвіски. Установка цих комплектуючих запобігає швидкий знос шин, попереджає порушення зворотного зв'язку з рульовим керуванням.

Дивитися докладніше

Купити рідкий поліуретан в Україні ви можете у нашого підприємства «Тимол». Ми пропонуємо увазі клієнтів якісне і зносостійке сировину для виробничих потреб. Продукція сертифікована і підходить для будь-яких промислових сфер: від машинобудування до меблевих заводів. Доставка здійснюється по всій території України.

Дивитися докладніше