Articles

На сьогоднішній день поліуретани є найпопулярнішими полімерами в світі. Вони мають необмежені можливості для застосування. Як і у всіх інших галузях, поліуретан також широко змінюється в харчовій промисловості. Полімери відмінно зберігають свої властивості при високих навантаженнях і різких температурних перепадах. Еластомер не має в складі токсичних компонентів, які при контакті з продуктами харчування можуть зіпсувати їх характеристики і нанести тим самим шкоду здоров'ю.
Смотреть подробнее
На сучасному ринку регулярно з'являються нові полімерні матеріали. Дані речовини мають масове застосування в різних промислових областях. Досить важко уявити сучасний світ без полімерів. Дуже затребуваним останнім часом став термопластичний поліуретан. Він має масу унікальних параметрів, які забезпечили йому велику популярність.
Смотреть подробнее
Не знаєте, де купити поліуретан двокомпонентний в Україні? Завод поліуретанових виробів «Тимол» до ваших послуг. Ми пропонуємо великий асортимент полімерних виробів за доступною ціною. Фахівці компанії завжди готові допомогти з підбором матеріалу і відповісти на всі ваші запитання.
Смотреть подробнее
Поліуретан в легкій промисловості застосовується масово. Даний матеріал завоював велику популярність завдяки своїм унікальним властивостям. Це найкраща альтернатива гумі. Сировина показує відмінні характеристики навіть при найжорсткіших умовах експлуатації.
Смотреть подробнее

Багатьох водіїв цікавить що вибрати: гумові або поліуретанові втулки для стабілізатора? Які краще за технічними характеристиками і більш зносостійкі? Адже саме ці деталі сприяють комфортній їзді без тряски і вібрацій.

Смотреть подробнее

Поліуретановий герметик являє собою пружну, клейову емульсію, що має високу еластичність. Його можна застосовувати абсолютно для різних поверхонь – метал, пластик, дерево, плитка та інше.

Смотреть подробнее
Латекс або поліуретан, що краще? Дане питання часто виникає при підборі наповнювача для матраца. Кожен з цих матеріалів має свої переваги і недоліки, вивчивши які можна зробити правильний вибір.
Смотреть подробнее

Питання: як зробити поліуретан в домашніх умовах? Досить актуальним, адже цей матеріал цінується за свої технічні характеристики. Він міцний і при цьому еластичний, повертає первісну форму при деформаціях. Використовується в багатьох промислових сферах: медичної, сільськогосподарської, для виготовлення автомобільних деталей, побутових предметів і так далі.

Смотреть подробнее

Гидроциклон — що це таке і як працює такий механізм? У даній статті ми розглянемо всі особливості та переваги цього апарату.

 

Смотреть подробнее

Завод «Timol» пропонує поліуретанові плити для різних сфер промислової і побутової діяльності. Наша продукція має необхідні сертифікати якості та відповідає всім нормам безпеки. Постійне впровадження інноваційних технологій дозволяє вдосконалити випускається продукт. Співпрацюємо з клієнтами як в Україні, так і за кордоном. Відкрито для вигідного партнерства.

Смотреть подробнее

Поліуретан — це унікальний синтетичний матеріал, що складається з двох типів сировини: ізоціанат і поліол. Дані компоненти отримують з сирої нафти. Готові вироби можуть застосовуватися навіть при максимальних механічних навантаженнях. Компанія «Timol» пропонує деталі із поліуретану в великому асортименті. У нас кожен може знайти підходяще рішення для конкретних задач.

Смотреть подробнее