Купити поліуретановий стрижень - недорого: Дніпро, Україна

Купити поліуретановий стрижень

Купити поліуретановий стрижень ви можете у заводу «Тимол» за найдоступнішою ціною. Ми пропонуємо якісну сертифіковану продукцію з ПУ. Виготовимо запчастину будь-яких розмірів по індивідуальному замовленню клієнта. Доставка здійснюється по всій території України.


Що таке ПУ стержні?

Стрижень з поліуретану – це гетероцепный полімер, який має стрижневу форму або виготовлений у вигляді кругляків або болванки. Їх використовують в різних сферах, але по більшій частині в сільськогосподарській і кар'єрних. Запчастину встановлюється в якості демпфера і гасить удари і вібрації. Таким чином, знімається навантаження з металевих елементів техніки. Дія аналогічно з сайлентблоками для автомобілів.

Стрижні з ПУ, що мають показники твердості 90 Шор і вище можна піддавати токарній обробці, різати, шліфувати і свердлити в них отвори. Тому, якщо вам надалі потрібно буде змінити форму або габарити виробу, то його можна з легкістю обробити, щоб додати потрібний вид. Крім того, ви завжди можете замовити потрібні деталі на нашому заводі і ми виготовити їх якісно та максимально швидко.

Переваги поліуретанових виробів

  • Високий показник міцності і зносостійкості;
  • Стійкість до технічних масел, деяких розчинників і нафтопродуктів;
  • Витримує негативний вплив ультрафіолетових променів;
  • Не схильний до впливу грибків і цвілі;
  • Не вбирає вологу;
  • Демонструє високий рівень еластичності;
  • Можна експлуатувати при різких температурних перепадах: від -60 до +80 градусів С.

Що краще: гумові або полімерні запчастини?

Поліуретан все частіше використовується різними виробництвами в якості альтернативного матеріалу замість гуми або каучуку. Сировина також витіснило деякі види металу. Стрижень поліуретановий вважається більш зносостійким, ніж його аналог з гуми. До того ж здатність ПУ виробів повертати собі первісну форму також підвищує експлуатаційний термін у декілька разів.

Якщо використовувати поліуретанові запчастини замість гумових, то можна істотно заощадити бюджет на видаткових деталях, в тому числі і стрижнях. Справа в тому, що ПУ деталі міцніше в кілька разів, вони не бояться вологи, і їх можна експлуатувати при різких температурних перепадах, вони не зсихаються і при деформації можуть повернути колишню форму.


У яких сферах використовуються полімерні болванки?

Поліуретанові болванки використовуються переважно в автомобільній промисловості. За рахунок своїх унікальних властивостей матеріал здатний відмінно гасити вібрації і удари. До того ж він дуже міцний і його складно деформувати, так як він має високі показники еластичності. Матеріал не чутливий до технічних масел і різних мастил, його можна використовувати навіть при контакті з розчинниками (крім ацетону). На нього не впливають грибки і атмосферні чинники, тому запчастини можна сміливо експлуатувати в екстремальних умовах.

У важкій промисловій сфері стрижні використовуються для різних верстатів. В тому числі і для токарних, вібропресів і так далі. Вони міцні і витримують високі механічні навантаження. Матеріал еластичний і здатний приймати початкову форму назад, тому він практично не деформується і не ламається, але зате добре гнеться. Поліуретан здатний гасити вібрації, що вельми позитивно позначається на довговічності техніки, так як поглинає більшу частину навантажень.

У легкій промисловості полімерні болванки також застосовуються. В основному в якості пружин для штампувального оснащення. Матеріал відмінно демонструє себе в приміщеннях з високими показниками вологості – не вбирає воду і не псується. Також його використовують як ролики або аналогічні тіла обертання. Вироби служать довго і можна заощадити значну суму на змінних запчастинах.

ПУ стрижні поступово витісняють інші аналогічні елементи за рахунок своїх унікальних технічних і фізичних показників. Їх використовуються на різних заводах і в промислових цехах.


Як оформити замовлення ПУ продукції на заводі «Тимол»?

Купити поліуретановий стрижень ви можете у заводу «Тимол». Ми пропонуємо сертифіковану продукцію за привабливими цінами. Щоб замовити запчастини, вам потрібно зв'язатися з нашими менеджерами за контактними телефонами, вказаними на сайті. Вам розкажуть подробиці співпраці і вишлють актуальні прайси.