Поліуретан листовий - купити листовий поліуретан в Україні | тимол

Поліуретан листовий

Замовити поліуретан листової ви можете у заводу «Тимол». Ми пропонуємо якісну сировину за доступними цінами. Вся продукція має відповідні сертифікати. Доставка здійснюється по всій території України. Подробиці ви можете дізнатися у наших менеджерів за контактними телефонами.

Технічні властивості ПУ

Поліуретан – це матеріал, що володіє унікальними характеристиками. Сировина вже встигло майже витіснити гуму і каучук, а також деякі види металу. Все завдяки його властивостям, які особливо цінуються виробниками в різних промислових галузях.

Поліуретан листової вигідно виділяється серед аналогів за рахунок:

• Високих показників щільності;
• Зносостійкості і витримує навіть негативний вплив абразивних частинок;
• Тривалого експлуатаційного строку, на відміну від гуми;
• Хорошою опірності розривів;
• Еластичності і здатності повертати первісну форму;
• Стійкості до утворення корозійного нальоту і впливу грибків;
• Вологостійкості.

До того ж ціна на листовий поліуретан нижче, ніж на якісну гуму або каучук, а технічні характеристики сировини набагато вище, тому багато хто виробництва вже давно відмовилися від аналогічних матеріалів і в основному застосовують саме цей полімер.

Хімічні властивості полімерних листів полягають у його максимальної стійкості до негативного впливають агресивних середовищ. Поліуретанові вироби можуть тривалий час контактувати з:

• Різними розчинниками;
• Технічними маслами і мастилами;
• Нафтопродуктами і деякими горючими речовинами.

ПУ прекрасно витримує і згубний вплив ультрафіолету і при цьому, не видозмінюючи своїх властивостей. Можна довго перебувати в прісній і солоній воді. Але не рекомендовано використовувати при контакті з ацетоном, лугами, хлором.

Купити поліуретан листової в Україні ви можете в заводу «Тимол». Ми пропонуємо якісну сировину. Товщина листів може бути різною від 3мм до 300 мм, як, втім, і співвідношення сторін. Можна виготовити під замовлення по індивідуальним розмірам клієнта.


Головні плюси листів з полімерної сировини

Зараз купити листовий поліуретан намагаються багато промислові підприємства і цеху. Адже крім унікальних властивостей, матеріал має й інші переваги:

• Високий показник твердість, але при цьому листи дуже еластичні і можуть повертатися форму після деформації;
• Тривалий термін експлуатації навіть при застосуванні в екстремальних умовах і високих навантаженнях;
• Краще співвідношення ціни та якості на відміну від більшості інших аналогів;
• Практично не потребує особливого догляду. Потрібно лише очищати запчастини та деталі від забруднень і змащення;
• Невелика маса, що дозволяє знизити кінцевий вага майбутнього виробу;
• Можна випустити листи будь-якої товщини за рахунок застосування литтєвого методу.

Як показує практика багатьох виробництв, мені заміні гумових або каучукових деталей на поліуретанові значно знизилися витрати на заміну запчастин і елементів за рахунок тривалого експлуатаційного терміну продукції з ПУ.

Якщо вибирати між металом і поліуретаном, то все залежить від сфери застосування, адже є області, де без сталевих елементів неможливо обійтися. Але полімер набагато легше, ніж будь-яка металоконструкція і при цьому більш еластичною. До того ж ПУ вироби не схильні до нальотів і можна експлуатувати при підвищеній вологості і навіть у солоній воді.

Порівняно з гумою поліуретан виграє за рахунок своєї жорсткості, але при цьому він легко повертає початкову форму після деформації. До того ж його термін служби в 3 рази вище, ніж у самої якісної гуми. З нього краще виготовляти сайлентблоки і амортизуючі деталі для вантажного та комерційного транспорту.

ПУ вироби більш еластичні, ніж з пластику, тому вони краще витримують навантаження і менше деформуються. До того ж полімерна сировина стійко до абразивів і безпечніше, так як у складі відсутні пластифікатори.


Як замовити поліуретанові листи «Timol»?

Замовити поліуретан листової у Дніпропетровську ви можете у заводу «Тимол». Ви можете придбати листи будь-якої конфігурації і різної товщини. Виготовляємо партії будь-якого номіналу. Для цього вам потрібно зв'язатися з нашими менеджерами за контактними телефонами, вказаними на сайті. Співробітник вам розповість про основні моменти співпраці з компанією і вишле актуальний прайс на продукцію.