Поліуретанові форми для штучного каменю - завод Тимол

Поліуретанові форми

При внутрішній обробці приміщень і зовнішньому оформленні фасадів будівель часто використовується штучний камінь. Це міцний і витривалий матеріал, що володіє чудовою текстурою, він може приймати найрізноманітніші відтінки. Для його отримання використовуються особливі шаблони. Кінцевий продукт відрізняється підвищеною стійкістю до дії вологи, довгим терміном служби. Завод «Тимол» пропонує купити поліуретанові форми за вигідною вартості.

Наша продукція виготовлена ​​з високоякісної сировини із застосуванням сучасних методик, за рахунок чого вдається провести велику кількість виливків без порушення геометрії виробів. У каталозі представлений широкий ряд моделей, серед яких ви зможете вибрати підходящий варіант поліуретанових форм для реалізації своїх творчих ідей. Якість підтверджується заводськими сертифікатами. Детальну інформацію ви зможете отримати у наших менеджерів.

 

Поліуретанові форми - властивості

 

Поліуретанові форми для штучного каменю прості і зручні в застосуванні. Завдяки їм вдається отримати чудові по зовнішнім виглядом і властивостями екземпляри, максимально наближені до природних зразкам. Успіх такої «правдоподібності» криється в характеристиках самого поліуретану.

Оснащення має ряд унікальних переваг:

  • високий показник еластичності, що допускає використання заготовок для створення матриці складної конструкції;
  • короткий період дозрівання, завдяки чому скорочується цикл виготовлення. Така властивість дозволяє працювати на невеликих виробничих ділянках;
  • довговічність готової продукції. Мінімальний термін служби штучного каменю за умови інтенсивної експлуатації складає три роки;
  • простота в догляді. На відміну від пластику, полімерну оснащення не потрібно мити і чистити після закінчення виробничого процесу.

Вибираючи поліуретанові форми для плитки з нашого каталогу, ви зможете виробляти великі партії якісної продукції, завдяки чому придбане оснащення окупить себе за мінімальний термін.

 

Виробництво поліуретанових форм

 

Виготовлення поліуретанових форм виконується в кілька етапів:

  1. підготовка моделі. Заготівля фіксується на міцній основі за допомогою силіконового герметика, витримується 2-3 години до висихання клейового шару;
  2. створення бортів матриці (з пластика або металу). Висота боковин повинна перевищувати товщину готових елементів на 3-4 см. Борта з'єднуються між собою по периметру заготовки, фіксуються за допомогою спеціальних шурупів;
  3. заливка підготовленої суміші. Матриця встановлюється під невеликим ухилом, потім виконується заливка компаунда. Коли рідина досягне країв, заготівлю розміщують в горизонтальному положенні;
  4. сушка. Проводиться при температурі не менше 20 градусів, протягом 2-4 діб. Після цього шаблон розбирається, а готовий продукт вилучають із заготівлі.

 

Купити поліуретанові форми від виробника

 

За весь час нашої роботи ми випустили і реалізували безліч допоміжних пристосувань для різних галузей виробництва. Багаторічний досвід роботи дозволив нам досягти високих результатів. Добротні вироби зарекомендували себе на ринку України з позитивного боку. Кожна випускається позиція відповідає чинним стандартам.

Завод «Тимол» оснащений новітнім обладнанням, за допомогою якого випускається велика номенклатура поліуретанових 3Д форм, що не мають аналогів. Це дозволяє почати процес виготовлення тротуарної плитки або декоративного каменю відмінної якості. Застосовувані інноваційні технології при виготовленні шаблонів дають можливість в стислі терміни отримувати великі партії. Ми регулярно розширюємо свій асортимент, постійно покращуємо якість пропонованого товару.