Поліуретанові кільця - купити поліуретанові кільця ущільнювачів

Поліуретанові кільця

У чому секрет кілець з поліуретану

Без цього невеликого, але дуже важливого елемента не обійдеться жодна споруда або механізм, що передбачає наявність гідравлічної системи. За допомогою кілець досягається герметичність з'єднання труб у водопроводах і газопроводах, запірних клапанів і інших частин.
Домогтися ідеальної герметичності і стабільності натягу вийде тільки в тому випадку, якщо деталь буде щільно прилягати до поверхонь. Тому найчастіше на виробництві використовують поліуретан. Матеріал в рази перевершує гуму, шкіру, каучук. Поліуретанові ущільнювальні кільця:

  • витримують вібрації різної сили завдяки високим показникам амортизації;
  • мають стійкість до високих і низьких температур;
  • добре переносять перебування в агресивних середовищах;
  • не деформуються під дією ультрафіолету;
  • витримують високий тиск без деформації і розривів.


Поліуретану легко надати необхідну форму, що дозволяє виготовляти деталі: круглі, овальні, прямокутні і ін.


На що звертати увагу при виборі


Правильно підібрати кільце круглого перерізу допоможе знання внутрішнього і зовнішнього діаметра, нижнього і верхнього температурного меж, радіуса перерізу і твердості вихідного матеріалу.
Враховуючи ці показники і параметри підберете продукцію, яка буде точно відповідати висунутим завданням і не підведе в процесі експлуатації.


Стійкість до екстремально низьких температур (до -60°С) дозволить визначити межу крихкості і встановити деталь в системах, працюючих в допустимих умовах.


Не менш важливо знати, наскільки ефективно буде вести себе ущільнювач з поліуретану при високих температурах (до +110°С), як довго витримає екстремальний режим.


Кесонний ефект і газонепроникність


Безпосередньо на сайті підприємства можна замовити кільця прямокутного перерізу, які будуть доречні при використанні в умовах підвищеного пароутворення. Вироби послужать надійним ущільненням, оскільки у поліуретану досить високі показники стійкості в умовах вакууму.


Ущільнювачам з поліуретану властивий кесонний ефект – здатність витримувати високий тиск (до 1000 атмосфер) і підвищені навантаження. Навіть зазнавши деформації, вони зможуть відновити форму.


Вигідно купити поліуретанові кільця, оскільки вони не схильні до корозії і можуть довгий час, не руйнуючись, перебувати в морській воді, бензині, кислоти, розчинниках і т. п.


Перевага виробів з поліуретану


Встановивши ущільнювачі з поліуретану, зможете суттєво заощадити: оскільки матеріал практично не схильний до пошкоджень, а завдяки механічної пам'яті не змінює форму, внаслідок чого збільшується термін амортизації механізмів і апаратів, скорочуються витрати на ремонт.


Поліуретан відмінно гасить шуми – прилади будуть працювати тихо, що важливо при великих і малих виробництвах і вигідно позначається на станіобслужного персоналу.


Цей еластомер безпечний, не виділяє шкідливі речовини. Його можна використовувати всередині приміщень без шкоди для людини. Безпечний поліуретан для навколишнього середовища і тварин.


Екологічно чисті, шумоподавляющіе, з великим терміном служби виробу – основа сучасного виробництва. Не відставайте від трендів.


Вигода співпраці з Тимол


На заводі Тимол можна замовити виріб стандартного зразка або за індивідуальним проєктом (можете надіслати свої розрахунки або доручити розробку моделі нашим фахівцям). Виготовимо прозорі, чорні або кольорові кільця. Продукція сертифікована і відповідає вимогам стандартів України, а також міжнародним нормам.


В роботі використовуємо високоякісний вихідний матеріал, який отримуємо з країн Європейської Спільноти (Німеччина, Італія, Франція, Великобританія) і Австралії.


Крім готових деталей, можна купити поліуретан: листовий, спінений, монолітний, інтегральний, твердий чи м'який.


Завод з виробництва виробів з поліуретану розташований у місті Дніпро. Це великий транспортний вузол, що забезпечує вигідне транспортування замовлення, замовнику вона буде доставлена в оптимальні терміни.


Пропонуємо вигідні умови оплати, які можна узгодити з представником фірми індивідуально.