Поліуретанові колеса для тачок - колеса з поліуретану | Тимол

Поліуретанові колеса для тачок

Завод Timol знаходиться в Дніпрі і пропонує співвітчизникам надійні і міцні поліуретанові колеса для тачок і не тільки. Таке придбання продовжить термін служби виробничого обладнання, полегшує роботу персоналу і зменшить витрати будь-якого підприємства. 

У чому їх перевага і що враховувати при виборі, читайте в нашій статті.

Правила вибору


Колеса випробовують велике навантаження, тому схильні до поломок, швидкого стирання. Короткий термін служби вироби з пластику та гуми. Альтернативу їм складають колеса для тачки поліуретанові. Вони позбавлять вас від частих поломок, оскільки виготовлені з більш надійного матеріалу, здатного витримувати дуже великі навантаження.

Секрет «живучості» в надзвичайні властивості вихідної сировини. Колеса з таким видом покриття не деформуються під впливом високих і низьких температур. Не розплавляться у спекотне літо і не потріскаються суворою зимовою стужею. Вони надійні в усіх відношеннях: 

  • висока зносостійкість;
  • не деформуються і не руйнуються під впливом кислот і технічних масел;
  • оскільки деталь лита, немає необхідності підкачувати шини;
  • їм не завдасть шкоди морська вода або рідини з високим вмістом солей;
  • хороша ізоляція: не пропускають електрика.

Не бояться поліуретанові колеса для тачки проколів, контакту з дрібним вуличним сміттям у вигляді камінчиків, металевої стружки і подібного. Легко долають нерівності і інші дорожні перешкоди.

Пропонована заводом «Тимол» продукція витримує величезні навантаження. Вибираючи товар враховуйте, в яких умовах буде використовуватися інвентар, на яке обладнання установіть. При середніх навантаженнях, вибирайте вироби, що витримують 600 кг. Для великих – слід купити поліуретанові колеса на тачку, здатні протистояти тиску в 1 100 кг. При понад високих вантажах робіть ставку на граничні показники – 7 000 кг на одне колесо.

Щоб придбання прослужило довго, не забувайте періодично проводити «техогляд»: вчасно видаляйте налиплу бруд, регулярно робіть санобробку.

Якщо потрібен ремонт

Відмінно впорається тачка з поліуретановими колесами з бетоном, асфальтом, дорожньою плиткою. При перевезенні вантажів відсутні сильні вібрації. Не буде турбувати шум і гуркіт.

Якщо тачка повинна переміщатися по піску, гравію або грунту, з завданням краще впораються вироби з посиленими спеціальними зачепами протекторами.

При легкому пошкодженні верхнього шар після тривалої роботи, колесо можна «підлікувати» за допомогою м'якого поліуретану. Ремонт нескладний, швидкий і недорогий. І що важливо, ці неприємності не торкнуться металеву складову деталі.

Купити можна вже готові вироби, але і виконаємо індивідуальне замовлення. Як це здійснити, запитайте у консультанта нашого підприємства. Зв'язатися з ним можна по телефону або відправити заявку на зворотний дзвінок.

В арсеналі є продукція різних кольорів, вибравши товар яскравих забарвлень зумієте внести свіжий струмінь в трудові будні, створити радісний настрій – така собі кольоротерапія.

І не тільки для тачок

Виходячи з назви, можна припустити, що товар призначений виключно для тачок, яким належить працювати на дачній ділянці або будівництві.

Насправді сфера застосування цього виду продукції, що виготовляється концерном «Тимол», значно ширше. В залежності від розміру колеса на тачку поліуретанові можна:

  • використовувати для продуктових або ресторанних візків;
  • встановлювати на дивани, крісла та інші меблі;
  • замовити для конструкцій професійно призначення.

Важливо, що такі рухомі деталі не псують підлогове покриття, не залишають слідів і плям, не здатні покалічити підлоги з керамічної плитки.

Що таке пінополіуретанове колесо 

Завершуючи екскурс у країну коліс, не можна обійти мовчанням недавно з'явився на ринку новий вид – вироби з пінополіуретану. 

Вони легше вищепредставленних коліс і міцніше. Складаються з двох шаром: спінений внутрішній з поліуретанових сполук і захисне верхнє покриття з більш щільного поліуретану. 

Ідеально підходить для експлуатації на будівництвах. Відрізняється більш високою прохідністю по забрудненій поверхні.

Де купити поліуретанові колеса на тачку

Пропонуємо вигідні і довгострокові умови співпраці. Нашими пріоритетами є стабільні ціни, висока якість вихідного матеріалу (закуповуємо у європейських виробників). 

Для виготовлення продукції використовуємо 10 типів поліуретанів, вибираючи оптимальний для вирішення ваших завдань. Всі вироби проходять ретельний контроль відповідності стандартним нормам. Завжди в наявності всі представлені в каталозі стандартні вироби. Виконуємо індивідуальні замовлення.