Поліуретанові манжети (гідравлічні) в Україні - Тимол

Поліуретанові манжети

У конструкцію кожної гідравлічної машини входить безліч деталей, в тому числі різні ущільнювачі. Манжети являють собою один з них. Вони попереджають витікання масла і нафтопродуктів, а також здатні забезпечувати надійний захист від попадання пилу і засмічення каналів. Завод «Тимол» пропонує придбати поліуретанові манжети за привабливою ціною. У нашому каталозі представлені різноманітні модифікації таких виробів, серед яких кожен зможе підібрати для себе підходящий варіант. Гарантуємо високу якість, незалежно від ціни і характеристик продукції.

 

Види поліуретанових манжет

 

Поліуретанові манжети для гідравліки відрізняються сферою свого використання. За конструкцією вироби діляться на два типи:

  • симетричні. Два кінця деталей мають однакову довжину;
  • асиметричні. Один кінець довший іншого, що дозволяє після установки домогтися більш щільного прилягання.

Манжети з поліуретану нашого виробництва забезпечують відмінну герметичність, то служить гарантом повної безпеки пристроїв в умовах підвищеного тиску, а також при високих температурних режимах.

У порівнянні з гумовими варіантами, поліуретанові сальники мають масу позитивних характеристик. Вони міцні, еластичні, зносостійкі, практично не піддаються негативним впливом кислот, пального і масла. Для їх виготовлення використовується поліуретан високої якості. Ступінь його опору втричі перевищує показники звичайної гуми. Крім того, матеріал здатний легко повертатися у вихідну форму після стиснення і деформації.

Ми працюємо на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє випускати якісні продукти, строго відповідають заданим параметрам. Кожен етап виробничого процесу ретельно контролюється спеціальною системою з числовим програмним управлінням.

 

Як вибрати поліуретанову манжету?

 

Вибираючи поліуретановий гідравлічний манжет, варто враховувати сферу його подальшого використання, так як від цього буде залежати рівень герметизації. Крім того, необхідно знати всі експлуатаційні характеристики механізму, його швидкість руху, граничний режим температури, максимальні параметри потужності і тиску. Сальники не повинні мати ніяких зовнішніх дефектів, потертостей або тріщин. Виробничий процес протікає з дотриманням всіх технологічних норм і стандартів.

 

Купити поліуретанові манжети в Україні

 

Завод «Тимол» займається виготовленням поліуретанових манжетов та інших виробів на протязі декількох років. Ми співпрацюємо з підприємствами різних сфер промисловості і сільського господарства, а також з приватними замовниками. Оперативно вирішуємо поставлені завдання з виробництва полімерної продукції. Сполучення робота професіоналів, наявність сучасного обладнання та відбірної сировини дозволяє випускати першокласні продукти, що відповідають чинним міжнародним стандартам. Компетентні менеджери завжди готові надати детальну консультацію щодо того чи іншого товару. Оптовими покупцям і постійним клієнтам гарантуємо додаткові знижки.

Купити манжет поліуретановий можна, залишивши заявку на сайті, або зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону. Також ви можете відправити лист по електронній пошті, адресу, вказану в розділі «Контакти». Для зручності своїх покупців ми пропонуємо кілька способів оплати: переклад на банківську карту, накладений платіж при отриманні Новою поштою. Доставка товару здійснюється надійними кур'єрськими службами в найстисліші терміни.