Поліуретанові муфти і шестерні в Дніпрі, Україні - завод Тимол

Поліуретанові муфти

Кожен транспортний засіб потребує дбайливого і ретельного експлуатації. Щоб забезпечити повну працездатність машини, необхідно регулярно проводити технічне обслуговування і своєчасно замінювати всі зношені деталі. Завод поліуретанових виробів «Тимол» пропонує поліуретанові муфти для різних марок авто. Ці вироби гарантують надійну роботу приводу. Вони гасять вібрації, що виникають при їзді і здатні працювати при різних температурах (від -60 до +100 градусів). Широкий асортимент дозволить кожному покупцеві вибрати відповідний за технічними характеристиками варіант.

Особливості поліуретанових муфт

 

Поліуретанові муфти призначені для пом'якшення ударних і динамічних навантажень, які з'являються при їзді. За рахунок своєї пружності деталь забезпечує не тільки крутильне гнучкість, але і компенсуючі властивості. До головних переваг виробів відносяться:

  • стійкість до негативних зовнішніх чинників;
  • багатофункціональність і універсальність;
  • висока якість і ефективність;
  • величезна сфера застосування;
  • довговічність і зносостійкість;
  • стійкість до корозії.

 

При деформації пружного елемента поліуретанова еластична муфта акумулює енергію удару, забезпечуючи тим самим повний захист приводу від обертальних вібрацій. Після цього муфта починає працювати в режимі компенсації.

Ми є сучасним підприємством з виробництва виробів з поліуретану. При виготовленні продукції нами використовується високоякісна сировина провідних світових виробників. Високі експлуатаційні характеристики продукції забезпечуються за рахунок застосування у виробництві двокомпонентних і трикомпонентних систем. Завдяки постійному впровадженню різних інновацій та застосування сучасних технологій ми випускаємо деталі практично будь-якої конфігурації.

Ми працюємо на ринку вже багато років і встигли зарекомендувати себе як надійний постачальник якісних автозапчастин. Ми реалізуємо тільки сертифіковану продукцію, що відповідають всім нормам і вимогам. Перед оформленням замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами та уточніть наявність тієї чи іншої деталі. Ваше замовлення піде в обробку, після чого буде відправлений кур'єрськими службами за вказаною адресою.