Втулки стабілізатора поліуретанові - купити в Україні | тимол

Поліуретанові Втулки стабілізатора

Замовити втулки стабілізатора поліуретанові ви можете у заводу «Тимол». Ми пропонуємо якісну продукцію за доступною ціною. Виготовляє запчастини з сертифікованої сировини, що має високу зносостійкість і при цьому необхідну еластичність для експлуатації елемента при високих навантаженнях. Доставка здійснюється по всій території України. Подробиці уточнюйте у наших менеджерів за контактними телефонами.

Властивості поліуретану

Поліуретан – це синтетичний матеріал. Його властивості залежать від хімічного складу і кількості добавок. Він може бути як дуже твердим, так і більш еластичним. Має невелику масу, що дозволяє істотно знизити вагу готової продукції. Це дозволяє полегшувати конструкції, що дуже важливо в автомобілебудуванні. При виробництві цього полімеру можна «запрограмувати» потрібний коефіцієнт тертя, і за підсумком отримати сировину з низьким або, навпаки, високим показником.

За рахунок своїх технічних і фізичних властивостей матеріал став дуже популярний і багато виробництва відмовляють від аналогів на користь ПУ сировини. Полімер вже майже витіснив гуму, каучук і в деяких випадках метал. До того ж вартість такого сировини нижче, ніж у якісних і міцних його аналогів.

Які втулки краще: гумові або з ПУ?

Комфортність їзди і довговічність ходової залежить від еластичності кріплення до жорстких частин кузова. Раніше використовувалися гумові сайлентблоки і інші елементи, зараз же альтернативою є поліуретанова втулка стабілізатора. Головна їх перевага – експлуатаційний термін у 3-5 разів вище, ніж у гуми або каучуку. А це дозволяє істотно заощадити фінанси, так як вам не потрібно так часто міняти ці деталі.

Крім того, втулки стабілізатора поліуретанові мають однакові з гумовими запчастинами показниками пружності. У середньому він становить від 60 до 80 одиниць за шкалою Шора. При чому найбільш затребуваними вважаються варіанти з показником 65 одиниць, а от з 80 – найрідкісніший і запчастини повинні повністю відповідати опору навантаженням, одержуваних під час експлуатації автомобільної підвіски.

Поширений міф, що втулки з ПУ «протирають» металеві частини тяги стабілізатора і після його заміни потрібно ремонт цієї ділянки. Але це стосується неправильно підібраних деталей, що мають високу ступінь пружності (від 80 до 90 одиниць по Шору). Завод «Тимол» випускає елементи, які прирівнюються до гумовим, тому вони абсолютно безпечні для автомобіля і при цьому більш зносостійкі, ніж їх аналоги. Але рекомендуємо все ж проводити своєчасну чистку стабілізатора тяги, щоб продовжити експлуатаційний термін вузла і його запчастин.

Тому, якщо ви хочете купити поліуретанові втулки стабілізатора, то звертайтеся до нас. Ми виготовляємо під замовлення вироби з необхідними технічними характеристиками, які необхідні для нормальної експлуатації вузла.

Основні переваги поліуретанових запчастин

Поліуретанові втулки стабілізатора мають наступні плюси:

  • Експлуатаційний термін в декілька разів перевищує гумові аналоги за рахунок унікального набору фізичних властивостей матеріалу. За рахунок цього деталь може працювати в більшому діапазоні температур і витримувати будь-які навантаження;
  • Після установки ПУ втулок транспорт стає більш керованими краще «тримає» дорогу навіть в умовах мокрої або слизькій траси, а також зменшує крен кузова при входженні в крутий поворот;
  • При установці полімерних запчастин підвіски можна істотно заощадити на технічному обслуговуванні автомобіля за рахунок збільшення терміну експлуатації деталей.

Заводські деталі підвіски виробляються окремо від агрегатів, що дозволить істотно заощадити на ремонтних роботах, адже значна кількість оригінальних запчастин виготовляють вже цільними вузлами. Ми підженемо елемент під необхідні розміри та інші параметри, щоб його можна було легко монтувати.

Як зробити замовлення полімерної продукції у підприємства «Timol»?

Замовити втулки стабілізатора з поліуретану в Дніпрі ви можете у заводу «Тимол». Ми пропонуємо якісну ПЦ продукцію за доступними цінами. Щоб дізнатися актуальний прайс і зробити замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними телефонами, вказаними на сайті. Наш співробітник розповість про особливості співпраці з нами і вишле всю необхідну інформацію, а також відповість на ваші запитання.