Футеровка самопливів - футеровка самопливу поліуретаном в Україні

Футеровка самопливів

Самотеки – найбільш вразлива частина обладнання елеваторів і систем передачі сипкої сільськогосподарської продукції. Під дією зерна, що проходить під тиском на великій швидкості, днища таких трубопроводів швидко зношуються. У результаті гальмується робота, підприємство зазнає збитків. Завод Timol пропонує надійне і економічне рішення проблеми – футеровка самотеков. 

 

Футеровка самопливів - що це?

 

Термін означає покриття металевих труб захисним шаром з внутрішньої сторони. Це допомагає продовжити термін експлуатації обладнання, полегшити процес переробки зерна. 

Проводити футеровку самопливу можна кількома способами:

  • встановивши поліуретанові вставки в труби і з'єднувальні деталі;
  • використовуючи листовий матеріал;
  • вдавшись до комбінації листів та рідкого сировини. 

При необхідності наші фахівці можуть провести ремонт зіпсованого обладнання на місці. 

Виконуємо термінові замовлення, можемо виготовити нестандартні зразки по кресленнях замовника.

 

Самопливи з поліуретану

 

Цей композитний матеріал став популярний завдяки своїм унікальним властивостям: тривалий термін експлуатації без втрати якості продукції (у порівнянні зі сталлю в 5 разів вище), стійкий до стирання, витримує супер високі та екстремально низькі температури.

Захистить футеровка поліуретаном від вологи, запобігає утворенню пилу нальоту на стінках, поліпшить звукоізоляцію, буде сприяти збереженню цілісності зерна (проходячи по металевих трубах, воно дробиться і псується).

Синтетичний матеріал не містить шкідливих складових, тому абсолютно безпечний, що дуже важливо, коли мова йде про продукти, що використовуються для їжі людини. Внутрішня обробка самотеков в рази збільшить строки їх роботи, без поломок.

Безсумнівним плюсом буде невисока вартість цього еластомеру. Хочете працювати без втрат і простоїв, уникнути серйозних поломок і фінансових втрат – вибирайте футеровку самотеков поліуретаном. Вам гарантовані:

  • ритмічна робота технічного оснащення;
  • відсутність в трубах заторів і склепінь;
  • захист від корозії.

Розібратися, який з методів обробки підходить, допоможе короткий виклад процесів.

 

Використання листового поліуретану

 


Оскільки у самопливних труб в основному зношується нижня частина із внутрішньої сторони, легко виправити становище з допомогою листового поліуретану. 

Метод дуже простий і доведеться витрачати багато грошей на усунення неполадки: аркуш за допомогою поліуретанового клею (працюємо з двокомпонентним) надійно приклеюється до поверхні.

Така технологія зміцнення труб забезпечує високу надійність зчеплення. Лист не відклеюється, не «совається» в процесі подачі зерна, не деформується від впливу різних температурних режимів.

Добре працює метод в комбінації з рідким поліуретаном. Підходить для використання на новому обладнанні і вже який побував в колотнечах. Крім днища вийде «залатати» з'єднувальні деталі, патрубки, коліна, клапанів або засувок.

Комбінована технологія футеровка поліуретаном використовується для «латання дірок» в бункерах, коробах, конвеєрів тощо

 

Як проводиться футеровка вставками

Фрагментарний ремонт самопливних труб можна замінити вставками. Методика нескладна. Суть в установці всередину самопливу із сталі готової труби з поліуретану. Додаткова труба зміцнює обладнання по всій окружності. Крім труб використовуються вставки для поворотних систем, патрубків, з'єднувальних елементів. Форма може бути кругла або прямокутна в залежності від потреб замовника.

Футеровка за цим методом проходить дуже швидко: вводяться в трубу вставки фланцем з боку подачі зерна, на виході залишки обрізають ножем. Усього кілька хвилин, і виробництво готова до роботи. Самоплив, укріплений поліуретаном, буде служити значно довше, ніж новий сталевий і в рази збільшить віддачу і підвищить безпеку, позбавивши співробітників від настирливого шуму, виключивши вибухонебезпечність.

 

Гаряча адгезія

Технологія підходить для елеваторів, розташованих безпосередньо в портах і подібних точках прийому великих обсягів сільгосппродукції.

Суть технології полягає в тому, що вже згадані вставки кріпляться всередину самопливу за допомогою гарячої адгезії. Виходить супернадежное з'єднання, здатне витримати тривалий цикл обслуговування.

Працювати з «Тимол» вигідно

Для футеровки самотеков в Україні використовуємо поліуретан високої якості торговельних марок світових виробників. Нашими постачальниками є фірми Німеччини, Великобританії, Австралії, Франції, Італії.

На заводі в Дніпрі можна купити вже готові деталі або замовити за своїми кресленнями. Оскільки працюєте безпосередньо з виробником - ціни вас не злякають.