Гумування валів поліуретаном - покриття валів поліуретаном

Гумування валів поліуретаном

Гумування валів поліуретаном - це процес створення захисної поверхні, яка запобігає передчасному зносу вироби. Це кращий спосіб відремонтувати деталь, що виключає необхідність покупки нового валу. Завод поліуретанових виробів «Тимол» надає цю послугу вже протягом багатьох років. Для гумування використовується поліуретан різної твердості. Всі використовувані в роботі матеріали є повністю сертифікованими і відповідають чинним стандартам якості.

 

Особливості поліуретанових валів


Поліуретан активно використовується у багатьох сферах промисловості. Популярність матеріалу обумовлена ​​унікальними експлуатаційними характеристиками. Поліуретан не береться деформації навіть при високій температурі. Також він відмінно витримує агресивну дію гідравлічних рідин або нафтопродуктів. Якісні вироби не розтріскуються і не розсихаються. Вали використовуються в наступних сферах:

деревообробна;
текстильна;
металообробна;
хімічна;
шкіряна.
При пошкодженні поверхні деталей можна відновити їх контактний шар і не купувати новий виріб. Це дозволить вам істотно заощадити час і кошти. Покриття поліуретаном забезпечує валів кращі властивості. Якісні вироби відрізняються високою зносостійкістю. Вони служать в 10 разів більше, ніж їх гумові або металеві аналоги. При зіткненні з брудом або сипучими речовинами на деталь нічого не налипає. Поліуретанові вали ударостійкі і здатні витримувати великі навантаження. Завдяки своїй міцності вироби можна експлуатувати тривалий час. Вони здатні протистояти численними вигинів і не руйнуватися. Середня робоча температура виробу становить від -40 до + 80 ° C, допускається також короткочасне вплив більш високих температур.

Вали можуть мати абсолютно різний колір. Це ніяким чином не впливає на їх якість, оскільки сам матеріал не має власного вираженого кольору. При покритті використовуються різні барвники. Кольорові вали не залишають відбитків на поверхнях при контакті.

Гумування валів поліуретаном від заводу «Тимол»

 

Технологія гумування валів поліуретаном від «Тимол»


Вали, як правило, використовують як підтримують, направляючі, що транспортують приводні. Покриття валів поліуретаном є найкращим, і економічно вигідним ремонтом. Твердість матеріалу залежить від завдань, які ставляться перед виробом. В середньому - це від 45-95 одиниць за шкалою ШОР А.

Спочатку з вала видаляється старе і зношене покриття. Потім готується матеріал для гумування, який дозволить отримати виробу необхідні показники термостійкості і жорсткості. Наступний етап передбачає нанесення шару еластомеру (залежить від умов експлуатації). Твердість матеріалу і фізико-механічні властивості матеріалу будуть різні в кожному конкретному випадку.

В кінці ви отримаєте відновлену деталь, повністю ідентичну нової. Матеріал для покриття підбирається виходячи з вимог клієнта. Використання даної технології актуально практично у всіх сферах промисловості.

Гумування буде набагато доцільним, ніж замовлення нового вироби. Перш за все це вигідно в фінансовому плані. Якість самої деталі таке ж, як і нового валу. Варто відзначити, що поліуретанове покриття на відміну від гумового збільшує працездатність вироби в 3-4 рази.

Наша команда має величезний досвід відновлення різних деталей. Поліуретанові покриття робить вироби більш еластичними, міцними і стійкими до дії агресивного середовища.

Покриття деталей поліуретаном сьогодні є досить поширеною послугою, оскільки зробити це набагато вигідніше, ніж придбати новий виріб. До основних переваг даної технології відносяться:

можливість коригування параметрів матеріалу, а саме жорсткість, стійкість до хімічних елементів та інше;
швидкі терміни виконання робіт, що особливо важливо для виробничих об'єктів з безперервними технологічними циклами;
можливість миттєвої експлуатації після гумування;
Наші фахівці мають великий досвід роботи, завдяки чому вони з легкістю виконують роботи будь-якого ступеня складності. Звертаючись до нас, ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію, а також гарантію високої якості отриманих виробів. Щоб замовити послугу, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону. З ними ви зможете обговорити деталі співпраці і цінову політику.