Виготовлення поліуретанових виробів - вироби з поліуретану на замовлення

Виготовлення поліуретанових виробів

Виготовлення поліуретанових виробів – це провідний напрям діяльності українського заводу «Timol». Ми використовуємо сучасні технології виробництва і завдяки відмінним технічним властивостями полімеру, готова продукція використовується в більшості промислових сфер. Всі товари, які ми пропонуємо своїм клієнтам, які відповідають міжнародним нормам і стандартам якості.

Які технічні властивості поліуретану?

Поліуретан відноситься до синтетичних матеріалів. В його хімічний склад входять полиол і ізоціанати. Його відносять до еластомерам, тому при деформації запчастину або інший виріб здатне повертати свою первинну форму. Додаткові властивості полімеру надають додаткові речовини, які вступаючи в хімічну реакцію з іншими інгредієнтами, збільшує еластичність, надає м'якість або, навпаки, підсилює твердість, а також забезпечує «імунітет» до високих температур.

Оскільки матеріал має три форми:

  • Рідкий з високим ступенем в'язкості;
  • М'який, нагадує гуму;
  • Твердий зразок пластику

Виробництво поліуретанових виробів передбачає широкий вибір готових екземплярів, які потім можна застосовувати в різних виробничих сферах, наприклад, у машинобудуванні.

Від форми залежить, як на сировину впливають теплові або механічні фактори. Тобто, готова запчастину завжди повернеться до первісної форми, навіть якщо піддасться тепловій обробці або сильних деформацій під час експлуатації. Ще одна перевага поліуретану – це його стійкість до різних хімічних розчинів, олій і ультрафіолету. Його можна використовувати як в дуже сухому і жаркому приміщенні, так і у ванних кімнатах, саунах і лазнях, де показник вологості дуже високий.

Сфери застосування полімерної продукції

Вироби з поліуретану на замовлення – досить популярний вид промисловості. Але в Україні мало заводів, які змогли б випускати дійсно високоякісний продукт. Наш завод оснащений сучасним потужним обладнанням, тому ми здатні випускати великі партії запчастин, аксесуарів і так далі для будь-яких сфер промисловості.

Полімерна сировина широко застосовується для виробництва футерувальних запчастин, покриття для коліс, валів, різноманітних ущільнювачів і манжет. Вони більш практичні і довговічні, ніж гума та інші аналогічні матеріали. Демонструють високу зносостійкість та опір грибків і високих навантажень. Як правило, для ущільнювачів використовується спінений полімер.

У важкій промисловості вже давно відмовилися від застосування гуми та каучуку в якості амортизаторів. Спеціально для таких виробництв робляться поліуретанові вироби на замовлення з індивідуальним технічним мірками.

Так як полімер відмінно витримує вологість, з нього виготовляють антиковзні покриття для басейнів і лазень. Ще сировину популярно в будівництві в якості фасадних конструкцій. Останні відрізняється високою зносостійкістю і здатність витримувати будь-які погодні умови. Їх успішно застосовують, як в жарких країнах, так і на Крайній півночі.

Автомобільна галузь також не обійшла своєю увагою цей синтетичний матеріал. Виготовлення поліуретанових виробів для цієї промислової сфери передбачає випуск покришок, втулок, підшипників, валів та інших запчастин. Часто ця сировина використовується для виробництва деталей для сільськогосподарської та вантажної техніки. Його вартість нижча, ніж у хорошої гуми, але термін служби вище, тому саме цей полімер раціональніше використовувати.

Меблева промисловість теж оцінила технічні якості матеріалу. Його використовують для виготовлення кріплень, прокладок, а також в якості елементів для матраців. Ще застосовується для виробництва литої меблів.

Поліуретан – це прекрасний аналог натуральної шкіри. Тому його часто використовують в текстильної і взуттєвої галузі. Він годиться для виготовлення взуттєвих підошов, чохлів з водонепроникними властивостями, а також для заклепок і блискавок.

Медицина широко використовує поліуретанові вироби. Наприклад, з сировини виготовляють протези, деталі для колясок, ліжок і так далі. Зараз мало медичного обладнання, яке б не містило цей матеріал.

Технологія виготовлення еластомерних запчастин

Лиття – це найбільш поширений метод виготовлення продукції з полімеру. З його допомогою можна випустити багато запчастини, наприклад, підшипники, втулки, ущільнювачі, деталі підвіски і так далі. Технологія дозволяє зменшити виробничі витрати і випускати товари за помірними цінами, що вигідно, як виробнику, так і клієнту.

Виробництво виробів з поліуретану буває:

  • Рортационным;
  • Вільним. Мається на увазі лиття у форму;
  • Виготовлення під великим тиском.

Перший варіант використовується для випуску циліндричних запчастин. Процедура не вимагає нагріву і вважається маловідходних методом. Вільне лиття дозволяє створювати продукцію складних форм і запчастин з великою масою. За рахунок комп'ютерного обладнання дотримується точність дозування сировини. А щоб прискорити процес створення великих партій продукції застосовується метод виробництва під великим тиском.


Як замовити поліуретанові товари?

Виготовлення виробів з поліуретану на замовлення будь-яких партій – це пріоритетна діяльність заводу «Тимол» в Дніпрі.Ми співпрацюємо з багатьма великими підприємствами в Україні.  Щоб зробити замовлення продукції зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними телефонами, вказаними на сайті.  Вам розкажуть все подробиці співпраці, назвуть актуальний прайс і особливості доставки на ваш об'єкт.