Купити рідкий поліуретан в Україні - Дніпро | Тимол

Купити рідкий поліуретан в Україні

Купити рідкий поліуретан в Україні ви можете у нашого підприємства «Тимол». Ми пропонуємо увазі клієнтів якісне і зносостійке сировину для виробничих потреб. Продукція сертифікована і підходить для будь-яких промислових сфер: від машинобудування до меблевих заводів. Доставка здійснюється по всій території України.

Литний полімер: де використовується?


Литьевое сировина використовується практично у всіх промислових сферах. Наприклад, дуже популярний рідкий поліуретан для сайлентблоков, їх цього матеріалу відливають шестерінки для всіляких механізмів і навіть виробляють прикраси і дитячі іграшки.

Полімер відрізняється від своїх аналогів, наприклад, тієї ж гуми, поліпшеними технічними властивостями, такими як зносостійкість, висока еластичність, яка зберігається надовго, в'язкістю і стійкістю до дії агресивних хімічних речовин.

Найпопулярнішою продукцією, для чого слід купити поліуретан рідкий, вважається:

  • Вали і шківи. Саме ці деталі найчастіше піддаються високим механічним навантаженням, а за рахунок високої міцності матеріалу, прослужать максимально довго;
  • Колеса для навантажувального транспорту. Вони набагато міцніше, ніж гумові аналоги, і способи працювати навіть при сильному зносі протектора;
  • Направляючі ролики для конвеєрів і транспортерів стрічкових моделей;
  • Ремені передач і гусениці. Поліуретанові запчастини прослужать довше, ніж їх головних конкуренти з гуми;
  • Амортизатори і ущільнювачі. Зараз більшість виробників замінюють аналогічні деталі на полімерні за рахунок низького зносу і високого відсотка еластичності;
  • Підшипники і муфти;
  • Антиковзні покриття;
  • Трубопроводи. Цей матеріал має гарну хімічну стійкість, що дозволяє захищати такі конструкції, як зовні, так і всередині.

Купити рідкий поліуретан двокомпонентний може також і для виробництва лакофарбових товарів і клейових розчинів. Продукція відрізняється стійкістю до будь-яких негативних природних факторів, наприклад, високої вологості і довго тримається на поверхні, куди її нанесли.

Використовується полімер в рідкому вигляді і для виробництва зубних протезів. З нього також відливають різні прикраси і декор для дому.

Також ви можете купити рідкий поліуретан для форм будь-фактуру і габаритів. Такі лотки можна використовувати для роботи з різним сировиною: гіпс, волосся, поліефірна смола, цемент, бетон і так далі.

У деяких промислових сферах полімер перевершує за своїми технічними якостями навіть сталь. При цьому технологія виробництва деталей дозволяє робити як зовсім маленькі виріб, так і дуже габаритні від 500 кілограм.

Ціна на рідкий поліуретан цілком прийнятна і навіть нижче, ніж на головні аналоги цього матеріалу, наприклад, на якісну гуму, сталь або пластик. Та й саме виробництво менш витратне в плані часу.

Купити рідкий поліуретан в Україні - Тимол

Головні переваги матеріалу
Крім того, що вартість в Україні поліуретану досить прийнятна і навіть нижче, ніж у деякого аналогічного сировини, його набагато вигідніше купувати великим і малим виробництвам. Матеріал встиг себе добре зарекомендувати за рахунок високої опірності агресивних речовин і температурних перепадів, що дозволяє його використовувати в різних умовах.

Це властивості дозволяють застосовувати синтетичне сировину в багатьох промислових сферах, включаючи лакофарбове виробництво, машинобудування, медицину і так далі. Його також використовують і в будівництві в якості герметиків. За рахунок того, що матеріал відмінно витримує низькі і високі температури його можна використовувати як в країнах з жарким кліматом, так і на Крайній півночі. До того ж він простий і зручний в експлуатації.

Двокомпонентні варіанти мають хороший показник плинності, що дозволяє виготовляти продукцію методом лиття. Наприклад, втулки і сайлентблоки для різного транспорту. Втім, характеристики визначаються якісним складом основи і ізоціанатного затверджувача. За рахунок різних добавок матеріал може бути більш еластичним або, навпаки, після затвердіння дуже міцним.

Саме поліуретан здатний замінити гуму, яка досить швидко втрачає свою еластичність. До того ж гумові вироби при максимальних навантаженнях швидко деформуються і виходять з ладу. Полімерні ж деталі мають можливість повертати свою первісну форму, тому їм не страшні сильні удари або іншого роду механічні пошкодження, що робить їх особливо затребуваними в багатьох промислових сферах.

Форми випуску рідкого поліуретану
Поліуретан в рідкому вигляді випускається в тарах різного об'єму. Ви можете придбати, як невелику банку для виробництва деталей або виробів своїми руками, так і великі контейнери для промислових підприємств.

Наша компанія випускає полімер з найоптимальнішим складом, щоб готові вироби виходили максимально міцними і зносостійкими.

Як зробити замовлення продукції?


Купити рідкий поліуретан в Україні можна у заводу «Тимол» в Дніпрі. Ми пропонуємо високоякісне сертифіковане сировину.