Покриття валів поліуретаном - футеровка валів поліуретаном в Україні

Покриття валів поліуретаном

Сучасне виробництво наполегливо шукає альтернативні рішення, здатні збільшити термін експлуатації обладнання та знизити фінансові витрати. Завод Timol вже багато років займається виготовленням деталей з інноваційних матеріалів і пропонує клієнтам зі старими потужностями провести покриття валів поліуретаном. В чому фішка послуги, як наш товар скоротить ваші витрати і поліпшить роботу, читайте в статті.

 

Покриття поліуретаном

 

Використовуються поліуретанові вали практично у всіх сферах економіки, з успіхом замінивши аналогічні речі з гуми та металу.

Секрет сплеску інтересу господарників до цього матеріалу пояснюється його властивостями. Вироби витримують дуже великі навантаження, мають тривалий термін експлуатації без втрати якості. Вони підходять для важкої та легкої промисловості, медицини, харчового виробництва, сільського господарства, будівництва тощо

Деталі з поліуретану:

  • однаково добре поводяться при високих і низьких температурах (навіть в межах від -50 до +60 С°);
  • працюють м'яко, не створюють різких шумів і докучливого деренчання;
  • на поверхню не налипають бруд, пил та інший дрібний сміття;
  • стійко переносять удари;
  • не піддаються впливу ультрафіолету;
  • не деформуються в агресивному середовищі (технічні мастила, бензин, солона вода тощо);
  • не залишають слідів на поверхні.

На валах не з'явиться цвіль, мікроорганізми не розведуть там свої колонії. Вони не пропускають електрика, а про їх еластичності можна складати легенди.

 

Як вибрати поліуретанові вали?

 

З каталогу нашого інтернет-магазину вийде замовити вже готову продукцію: фінішні вали, тягнучі або транспортні. Їх можна використовувати для фарбування або лакування виробів з деревини, нанесення клейового складу на паперову продукцію, фарбування тканих матеріалів, їх ламінування і розгладження. 

Добре зарекомендувала себе наша продукція при виробництві шкіри, у металообробній і хімічній галузях. Тут вали з поліуретану використовують для протягування, притискання і витягування.

Можете запропонувати свій варіант. Виконаємо замовлення будь-якої складності. Умови співпраці варто обговорити з представником служби клієнтської підтримки по телефону або залишивши заявку на зворотний дзвінок.

Хоча вихідний матеріал не має кольору, купити поліуретановий вал можна в яскравому забарвленню. Досягається це шляхом додавання барвника. Він не токсичний, тому обладнання безпечно, а фарба не позначиться на ваших виробах. Зате такий вал додасть виробничого обладнання трішки стилю, ваші співробітники стануть частіше посміхатися.

 

Футеровка валів поліуретаном

 

Футеровка (походить від німецького слова Futter – підкладка) – це операція по захисту металевих частин механізму спеціальними складами. Найчастіше для цих цілей використовують поліуретан.

Наша компанія забезпечує повний цикл робіт по футеровці валів поліуретаном. Покриття композитним матеріалом можна проводити на новому обладнанні для захисту його від пошкоджень, стирання, швидкого зносу. Хороші результати дає футеровка при нанесенні на вже зіпсовані частини механізму, а коштує набагато дешевше, ніж заміна новою технікою. Та й сам процес проходить значно швидше, що допомагає уникнути тривалого простою. 

Покриття також надійно, як і виготовлений з поліуретану вал, його жорсткість можна відрегулювати під конкретне замовлення. Як і цілісна деталь, нанесений шар відрізняється високою міцністю: не руйнується під дією изгибающей сили. Низький коефіцієнт тертя, тому йому не потрібна додаткова змазка. У поліуретану високий показник еластичності. Перевірки на розрив дають дуже високий результат, що доходить до 650%. 

Отримали друге життя, вали будуть працювати без збоїв, зберігаючи робочу поверхню, практично, в ідеальному стані. При необхідності виконуємо роботу на об'єкті, вартість замовлення розраховується індивідуально.

 

Замовити поліуретанові вироби на заводі Тимол

 

Головна перевага – працюєте безпосередньо з виробником. Ніяких посередників, додаткових накруток на запропоновану ціну. Оскільки завод Тимол розташований в Дніпрі, не потрібно платити ввізні мита. Доставка забезпечується в будь-який регіон найбільш зручним для клієнта способом. На підприємстві діє гнучка система знижок та акцій: у вас завжди є шанс купити товар на вигідніших умовах.

На всіх етапах виробництва чітко стежимо за виконанням технології. Працюємо з високоякісним матеріалом від світових постачальників. З нами співпрацюють фірми Франції, Італії, Німеччини, Великобританії, замовляємо вихідний матеріал та в Австралії. Завжди відкриті до довгострокового співробітництва з зацікавленими підприємцями України та близького зарубіжжя.