Вироби з поліуретану купити в Україні від проізодітеля | тимол
Завод поліуретанових виробів

«ТИМОЛ» – надійний виробник поліуретану в Україні

 

Поліуретан - універсальний матеріал. Завдяки своїй зносостійкості і довговічності він користується високим попитом в самих різних сферах життєдіяльності, у тому числі і в промисловості.

Матеріал виступає відмінною заміною пластику, металу, каучуку і гумі за рахунок поліпшених фізико-технічних і експлуатаційних характеристик. На ринку з'являється все більша кількість поліуретанової продукції, але навіть серед такої різноманітності виникають труднощі з вибором виробів потрібних видів і розмірів.

Якісні вироби з поліуретану в Україні пропонує завод "ТИМОЛ". У короткі терміни ми виготовимо на замовлення деталі з поліуретану з необхідними параметрами. Власне виробництво дозволяє виготовляти елементи будь-якої складності, і пропонувати замовникам доступні ціни на всі вироби.

 

Асортимент виробів з поліуретану

 

Основний напрям нашої діяльності – виготовлення виробів з поліуретану, експлуатація яких відбувається в складних умовах. Ми створюємо продукцію, яка може використовуватися в умовах агресивних середовищ, температурних перепадів, змінних і високих навантажень.

Виробництво виробів з поліуретану ми здійснюємо за технологією вільного лиття, яка дозволяє створювати елементи будь-яких розмірів і конфігурацій. Купити поліуретан у нас можна у вигляді листів, втулок, стержнів, роликів, валів, сальників, втулок і інших затребуваних в промисловості продуктів.

 

Переваги поліуретанових виробів нашого виробництва

 

Здійснюючи виготовлення поліуретану в Україні ми у своїй діяльності в першу чергу орієнтуємося на потреби клієнта і прагнемо до того, щоб кожен замовник був повністю задоволений нашою продукцією.

Купити деталі з поліуретану від «ТИМОЛ» – означає отримати вироби з наступними характеристиками:

 • 1. Підвищена стійкість до стирання і абразивного зносу;
 • 2. Механічна міцність до надрізів, розривів і інших ушкоджень;
 • 3. Еластичність і гнучкість. Навіть при багатократних щоденних вигинах наші поліуретанові вироби зберігають свою форму і функціональні властивості;
 • 4. Стійкість до впливу органічних розчинників, нафти і мастильних і інших речовин хімічного походження за рахунок унікальної формули складу полімеру;
 • 5. Низький коефіцієнт тертя, що дозволяє без додаткового змащування використати деталі в системах з механізмами, що постійно рухаються.

Своїм замовникам ми виготовляємо продукти, здатні без втрати своїх механічних і фізико-хімічних властивостей функціонувати в температурних режимах з діапазоном від -60° С до +120° С. Період експлуатації майже в 40 разів перевищує термін служби пластикових або гумових деталей.

Незалежно від того, потрібен вам листовий або з нестандартними формами поліуретан – наш завод виготовить для вас деталі будь-якої складності в найкоротші терміни.

 

Наші послуги

 

Потужності нашого виробництва дозволяють пропонувати споживачам якісний поліуретан в Україні, який на вітчизняному ринку вважається одним з кращих за експлуатаційними характеристиками.

По вигідній ціні пропонуємо:

 • 1. Виготовлення виробів методом вільного лиття рідких полімерів у форми з будь-якими геометричними параметрами;
 • 2. Виробництво з поліуретану високоякісних еластичних покриттів і рукавів, здатних витримувати екстремальні навантаження;
 • 3. Заміну гумових елементів і покриттів на поліуретанові на вузлах і комплектуючих промислового і побутового обладнання;
 • 4. Відновлення порушеного або нанесення нового контактного шару полімерів на вали, ролики і інші конструкції.

Пропонуючи своїм замовникам купити поліуретан, виробництво ми здійснюємо із застосуванням високотехнологічного устаткування. Використання технології вільного лиття у форму дозволяє відливати деталі різної твердості з точним дотриманням заданих розмірів без необхідності додаткової механічної обробки кінцевих продуктів.

 

Якісний поліуретан за кращою ціною в Україні

 

У зв'язку з постійним підвищенням попиту на поліуретан виробники поповнюють ринок полімерної продукції новими товарами. Але більшість з виготовляють продукти по готових шаблонах і стандартних розмірах.

Якщо вам потрібні вироби нестандартних форматів, купити поліуретан по вигідній ціні пропонує завод "ТИМОЛ".

Замовляючи у нас виробу з поліуретану, ви гарантовано отримуєте:

 • 1. Бездоганну якість;
 • 2. Лояльну цінову політику;
 • 3. Високий сервіс обслуговування;
 • 4. Дотримання термінів і договірних зобов'язань.

Наявність сучасного устаткування і чітке дотримання виробничих технологій дозволяє нам забезпечувати замовників продукцією, яка відповідає найвищим міжнародним стандартам.