Поліуретан двокомпонентний - купити в Україні

Поліуретан двокомпонентний - купити в Україні

Не знаєте, де купити поліуретан двокомпонентний в Україні? Завод поліуретанових виробів «Тимол» до ваших послуг. Ми пропонуємо великий асортимент полімерних виробів за доступною ціною. Фахівці компанії завжди готові допомогти з підбором матеріалу і відповісти на всі ваші запитання.

 

Двокомпонентний поліуретан - область застосування

 

Двокомпонентний поліуретан являє собою полімер, який отримують шляхом змішування двох компонентів. Це ізоціанатні з'єднання і елементи, що містять гідроксильні групи. Під час возз'єднання компонентів починається полімеризація, готовий полімер набуває властивості і структуру поліуретану. Одержуваний матеріал є дуже міцним і легким одночасно. Розрізняють суміші холодного і гарячого виду полімеризації. У першому випадку всі процеси проходять при температурі навколишнього середовища, другий варіант передбачає роботу в умовах високих температур.

Поліуретан двокомпонентний має відмінні характеристики. Він стійкий до дії агресивного середовища, високої температури і так далі. Завдяки цим перевагам, поліуретан має велику сферу застосування. Його використовують для виробництва фарб і лаків. Готова суміш дуже текуча, що дозволяє використовувати сировину для виробництва деталей спосіб виливки.

Властивості компаундов визначаються в залежності від вихідних компонентів. Регулювати властивості можна за допомогою додавання різних барвників. Полімери мають високу еластичність, тому вони легко можуть замінити гуму. Особливо цінним в промисловості матеріал вважається через здатність відновлювати первинну форму.

Після затвердіння полімер стає міцним і зносостійким. Компонентний поліуретановий компаунд має хорошу проникаючу і покриває здатність. Після затвердіння він виконує функції надійного покриття. Його можна обробляти різними методами: вручну і за допомогою спеціального обладнання. Процес затвердіння може займати від декількох секунд до декількох хвилин.

Крім двох головних компонентів, в складі матеріалу можуть бути присутніми пігменти, наповнювачі та зв'язують компоненти. Сировина має високу стійкість до великого тиску. Полімер відмінно проявляє себе в умовах підвищеної вологості. Він має хорошу адгезію як бетону, металу, пластмас та скла. Через своїх численних властивостей, полімери знайшли широке застосування в різних сферах. Найчастіше його використовують в таких випадках:

  • виготовлення рухомих деталей (вали, зуби, шестерні);
  • покриття коліс різного транспортного обладнання;
  • виготовлення деталей скребкових і стрічкових конвеєрів, а також транспортерів;
  • виготовлення ущільнень і різних амортизувальних втулок;
  • виготовлення захисних покриттів для конструкцій з металу деяких типів гнучких трубопроводів, по яких транспортуються хімічні рідини;
  • застосування в якості замінника стали в деяких виробах;
    користування для комплексного захисту компонентів електроніки;
  • футерування поверхонь зі сталі;
  • виготовлення матриць і форм для відливання пластикових конструкцій;

Двокомпонентні полімери часто застосовуються також для виготовлення сувенірів, фасадів, статуеток, меблевої фурнітури і так далі. Температурний діапазон експлуатації компаундов становить від -40 до +130 градусів Цельсія. Матеріал не має побічних продуктів синтезу.

 

Де купити двокомпонентний поліуретан?

 

Завод поліуретанових виробів «Тимол» пропонує різні види поліуретанових продуктів за доступною ціною. Ми завжди надаємо своїм клієнтам готові рішення для будь-яких завдань. Звертаючись до нас, ви отримаєте не тільки високоякісну продукцію, але і професійну консультацію від наших менеджерів і технологів. Ми з радістю надамо вам пораду з усіх питань, що стосуються властивостей матеріалів і особливостей роботи з ними. Придбати нашу продукцію може кожен, незалежно від місця свого проживання. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортних компаній в найкоротші терміни.