Поліуретанові колеса - купити поліуретанові колеса недорого, Україна

Поліуретанові колеса в Україні

Одержуваний з нафтопродуктів поліуретан завдяки своїм унікальним властивостям розширює «сферу впливу». Сьогодні деталі та вироби з цього матеріалу використовуються в харчовій і гірничодобувної промисловості, в медицині і металургії, сільському господарстві та на транспорті.

І практично скрізь необхідні поліуретанові колеса. Їх встановлюють на меблі, візки для роздачі їжі, садові та будівельні тачки, дитячі коляски тощо


Переваги та види поліуретану

Насамперед потрібно знати, що це речовина екологічно безпечно, не викликає алергічних реакцій і не завдає шкоди навколишньому середовищу.

На сьогодні існує кілька різновидів поліуретану:

  • м'який;
  • твердий;
  • інтегрований;
  • спінений.

У кожного своя сфера застосування. Для виробництва коліс на заводі Тимол використовують тверду та інтегровану сировину, одержуване від європейських і австралійських виробників.

Поліуретан (PU) витривалий матеріал, якому не страшні спека і морози, що робить його незамінним в умовах нашого клімату. Колеса з поліуретану не потріскаються навіть при температурі -60°C і вистоять, коли стовпчик термометра добереться до позначки +100°C. До того ж, вироби з цього элостана володіють механічною пам'яттю: здатні відновлювати початкову форму.

У сировини тривалі терміни служби (може доходити до 20 років) без втрати якості. Вбудовані в структуру уф-фільтри затримують ультрафіолетове випромінювання, не дозволяючи йому завдати шкоди колесам поліуретановим.

Оскільки вихідний матеріал не притягує дрібне сміття і пил, не схильний до проколів, колеса з PU легко очищати. Досить періодично оглядати і проводити легке чищення.

Купівля таких коліс – вигідне вкладення капіталу, що призведе до економії коштів і дозволить надовго забути про необхідність ремонту або заміни пошкодженої деталі. Підприємство буде працювати стабільно, без авральних ситуацій.
Особливості PU коліс

Якщо ви досі були відданим шанувальником гумових коліс, нова інформація точно змусить переглянути свої позиції. Адже на відміну від виробів з гуми, поліуретанові не відстають від металевого обода, не вимагають підпомпування, здатні витримувати дуже великі навантаження (до 7 000 кг на одне колесо), впораються з транспортуванням важких вантажів легко. При цьому рухаються практично безшумно.

Здатні працювати на будь-яких поверхнях: лінолеум, пісок, гравій, бетон, дерево, кераміка, асфальт. Після них не залишаються подряпини на делікатних покриттях.

Серйозною перевагою є відсутність крену під час транспортування або підйому вантажів.

Відмінно зарекомендували себе поліуретанові колеса в Україні, що використовуються в морській воді та інших агресивних рідинах, бо їм не страшна корозія.
Правила вибору

Щоб купити поліуретанові колеса і не розчаруватися у скоєному, потрібно знати, на що звертати увагу. Почнемо з головного: слід визначити, для чого і в яких пристроях вони будуть використовуватися, яку повинні витримувати навантаження. Наприклад, якщо колесо витримає навантаження до 600 кг, можна перевозити вантажі середньої ваги. Для більш важких необхідно вибирати з витримкою до 1 000 кг. На максимумі здатні працювати витримують 7 000 кг.

Наступний параметр – діаметр колеса. Чим він більше, тим краще прохідність. І нарешті, діаметр осі, на якій воно кріпиться. Всі вимірювання роблять в дюймах і міліметрах.

Важливо також враховувати особливості конструкції пристрою, якому колесо призначено, чи є обмеження по його діаметру. Зваживши всі «за» і «проти», ви точно купіть відповідний вам вироби.


Підлягають поліуретанові ремонту деталі

Оскільки немає нічого вічного, поліуретан, при всіх своїх позитивних властивостях, не застрахований від порізів. Однак впоратися з ушкодженнями можна легко, не мене колесо.

Суть методу полягає в наступному: на пошкоджений верхній шар наносять м'який поліуретановий склад. Після застигання колесо виглядає, як нове, і міняти його не доведеться. Зробити це можна самостійно, замовивши у нас сировину необхідної марки, або звернутися до наших майстрів. Ремонтні роботи не вимагають тривалих дій і коштують недорого.


Як оформити замовлення

Завод поліуретанових виробів Тимол пропонує готові колеса різного розміру зі стандартним або підвищеним стандартом зчеплення. Можна замовити вироби за оригінальними кресленнями. Доступна продукція в широкій колірній гамі.

На поліуретанові колеса ціна прийнятна, а умови оплати можна обговорити в індивідуальному порядку.

Ми розробили зручну систему логістики, яка дозволяє швидко доставити замовлення будь-якого обсягу по регіонах України. Зручне розташування Дніпра (тут знаходиться завод) тому багато в чому сприяє.