Поліуретанові прокладки на замовлення в Україні - завод Тимол

Поліуретанові прокладки

Завод поліуретанових виробів «Тимол» пропонує купити поліуретанові прокладки за вигідною вартості. У нашому каталозі представлена ​​велика різноманітність виробів для різних сфер застосування. Деталі забезпечують м'яку роботу механізмів і істотно збільшують їх ресурс.

Крім стандартних рішень у нас можна замовити виготовлення за кресленнями замовника. Пропоновані нами вироби відповідають всім нормам і вимогам, і мають широкий діапазон робочих температур (-60 до +110 градусів).

 

Поліуретанові прокладки - переваги

 

Поліуретанові прокладкіГлавное призначення прокладок - герметизація стиків і забезпечення м'якого ходу різних механізмів. Вони мають різні габарити і форму. Поліуретанові прокладки в амортизатори мають високим порогом міцності. Мають велику стійкість до впливу дряпають і твердих частинок. Здатні витримувати великі механічні навантаження.

Втулки запобігають витік газу, і забезпечують надійну герметичність всіх з'єднань. Їх легко монтувати і демонтувати, що допускає багаторазове використання. Уретан здатний виносити різкі температурні перепади і зберігати всі свої властивості протягом довгих років.

Запчастини з цієї сировини здатні приймати колишню форму навіть після сильного спотворення. Крім того, вони добре протистоять різних пошкоджень при великих навантаженнях. Втулки з еластомерів не піддавалося озону, ультрафіолету і відмінно знижують рівень шуму.

Поліуретанові плоскі прокладки успішно замінюють гуму різних марок і є стійкими до вологи, лугів і кислот. Вони здатні працювати при високому тиску і температурах. У порівнянні з пластмасою і гумою, поліуретанові прокладки для гідравліки можуть контактувати з окислювачами і вуглеводневими розчинниками. Їх можна використовувати поруч з електричним обладнанням.

 

Поліуретанові прокладки - експлуатація

 

Щоб час служби поліуретанових прокладок було максимально довгим, потрібно враховувати певні вказівки виробників. Тривала експлуатація при високих температурах призводить до зменшення розмірів втулок. Оптимальний діапазон робочих температур становить від -45 до +80 градусів.

Ущільнель не рекомендується застосовувати в дуже гарячою і вологому середовищі. Незважаючи на те, що вироби здатні протистояти багатьом агресивним і хімічних засобів, небажано допускати їх контакт з ароматичними розчинниками типу кетонів або толуолу.

 

Купити поліуретанові прокладки в Україні

 

Наш завод випускає продукцію для самих різних областей промисловості і сільського господарства. Ми вирішуємо будь-які завдання по виготовленню запитуваних деталей. Сучасне технічне оснащення і величезний потенціал компанії дозволяють нам виробляти великі партії продукції. Пропонуємо широкий асортимент деталей з еластомерів, кожна з яких відрізняється високими експлуатаційними характеристиками, стійкістю до механічних впливів і тривалим терміном служби.

Ми працюємо з сировиною провідних світових виробників, що дозволяє нам випускати якісні вироби. Виробляємо деталі будь-якої конфігурації, що обумовлено постійним впровадженням інновацій і застосуванням сучасних технологій.

Щоб замовити наш товар, зв'яжіться з менеджерами по одному з вказаних на сайті номерів. Вони нададуть актуальну інформацію щодо того чи іншого товару і допоможуть в підборі потрібних деталей. Гарантуємо високу якість продукції, демократичні ціни і бездоганне сервісне обслуговування.