Пружини з поліуретану: продаж в Дніпрі, Україні - завод Тимол

Поліуретанові пружини

Завод поліуретанових виробів Тимол пропонує поліуретанові пружини за привабливою ціною. Ці вироби широко використовують в штампуванні. Вони застосовуються як комплектуючі для штампів і прес-форм. Ми виробляємо надійну і високоякісну продукцію. Виконуємо замовлення по кресленнях клієнтів. Наявність сучасного сертифікованого обладнання дозволяє нам виготовляти пружини з поліуретану різного призначення.

 

Особливості та переваги поліуретанових пружин

 

Поліуретанові амортизатори застосовуються при виготовленні мобільних верстатів або при виробництві важкої будівельної техніки. Дана деталь забезпечує правильну роботу пресів різних типів. Завдяки встановленню пружин ви зможете знизити вібрацію і підвищити зносостійкість обладнання. Амортизатори є невід'ємною частиною будь-якого транспортного засобу. Завдяки цим запчастинах здійснюється контрольоване управління автомобілем. Вони утримують колеса в постійному контакті з дорогою і забезпечують м'який хід машини. Амортизатори з поліуретану мають такими перевагами:

 • висока міцність на розрив;
 • забезпечення зниженого рівня шуму функціонуючих механізмів;
 • деталі не піддаються цвілі і грибків;
 • можливість працювати при дуже низьких і дуже високих температурах (від -50 до +90 градусів);
 • можливість відновлення початкових характеристик після невеликої деформації;
 • стійкість до агресивних і атмосферних впливів;
 • стійкість до великих навантажень.

Ми займаємося виготовленням і продажем поліуретанових виробів вже багато років. За цей час ми зарекомендували себе як надійний постачальник високоякісної продукції і зайняли лідируючі позиції на ринку. В процесі виробництва нами використовуються новітні технології та обладнання, завдяки чому наші замовники отримують товар, який відповідає всім стандартам. Кожному, хто звернеться до нас клієнту ми гарантуємо:

 1. надійність і високу якість продукції;
 2. великий асортимент;
 3. стислі терміни;
 4. демократична ціна;
 5. консультація фахівців.

Щоб купити поліуретанові пружини зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або через форму зворотного зв'язку. Вони вислухають всі ваші побажання і допоможуть з підбором потрібного товару. Доставка замовлень здійснюється по всій території України протягом трьох робочих днів.