Поліуретанові сайлентблоки в Україні - завод Тимол

Поліуретанові сайлентблоки

Кожен автовласник бажає забезпечити найкращий контроль керованості свого транспортного засобу. Поліуретанові сайлентблоки, вироблені заводом Тимол, призначені для поглинання вібрацій і ударів в місці кріплення підвіски. Установка цих комплектуючих запобігає швидкий знос шин, попереджає порушення зворотного зв'язку з рульовим керуванням.

Випускаються нами вироби, приклади та описи яких представлені в каталозі, забезпечать чудовий контроль над транспортом навіть в самих екстремальних ситуаціях. Для отримання докладної інформації зверніться до менеджерів.

 

Поліуретанові сайлентблоки - що таке?

 

Полімер або гума? Сайлентблок являє собою головний компонент автомобільної підвіски, що відповідає за плавне комфортне пересування. Ця деталь пов'язує між собою інші складові ходової частини. Найскладніше механізм переносить безперервні інтенсивні навантаження в точках кріплення. Це призводить до руйнування еластомеру, його відриву від металевих компонентів.

Завдяки застосуванню поліуретану при виготовленні запчастин підвищується їх здатність витримувати підвищені навантаження (в 2-3 рази більше, ніж у гуми). Важливою перевагою виробів є можливість швидкого повернення матеріалу в спокійний стан. На відміну від стандартних гумових моделей, підвіска з сайлентблоки з поліуретану після удару в три рази швидше займає свою колишню позицію. Це означає, що транспортний засіб не втратить керованість, що є запорукою безпечної їзди.

Полімерна продукція має ряд переваг, завдяки яким вона набула широкого поширення:

  • стійкість до зовнішніх негативних факторів;
  • довгий термін служби;
  • підвищена твердість;
  • мінімальна схильність до зносу;
  • стійкість до різких температурних перепадів;
  • збереження вихідних якостей при взаємодії з агресивними речовинами, використовуваними для посипання доріг в зимову пору року.

Ціна поліуретанових сайлентблоков на порядок вище гумових виробів, проте витрати компенсуються відмінними експлуатаційними характеристиками. Як і будь-який інший матеріал, поліуретан має певні недоліки. Він забезпечує кращу керованість, але збільшує при цьому жорсткість пересування. У холодну пору року деталі сильніше схильні до зносу. Тому перед покупкою сайлентблока для машини професіонали рекомендують:

  1. визначити свій стиль водіння (спокійний, інтенсивний, екстремальний)
  2. оцінити умови експлуатації автомобіля.
  3. де придбати хороший продукт

 

Цікавлять хороші поліуретанові сайлентблоки за доступною ціною? Відвідайте сайт підприємства «Тимол», де зібрані найкращі пропозиції. Великий асортимент дозволить підібрати максимально відповідний варіант для вашого транспортного засобу. Ми робимо вироби для різних галузей промисловості. В процесі виготовлення використовується добірна сировина, якої проходить жорсткий контроль. Також у нас можна замовити нестандартні варіанти деталей за індивідуальними зразками. Всі товари сертифіковані, відповідають чинним стандартам якості.

Наша продукція нічим не поступається європейським аналогам, а за деякими параметрами навіть перевершує їх. Широкий вибір конструкцій дозволить заощадити час при пошуку потрібного товару. Пропонуємо привабливі розцінки, надаємо всебічну допомогу при підборі. Щоб купити поліуретанові сайлентблоки, зв'яжіться з менеджерами по телефону або через інтернет. Вони допоможуть оформити замовлення, нададуть подібні консультації по способам доставки і оплати.