Поліуретанові сита - купити поліуретанові сита для грохотів в Україні

Поліуретанові сита

Завод поліуретанових виробів «Тимол» йде в ногу з часом і пропонує підприємствам, зайнятим у гірничодобувної, металургійної, будівельної промисловості, кращі рішення для сортувальних машин для поділу сипучих речовин згідно необхідного у виробництві розміру і зневоднення.

Тому зробили ставку на поліуретанові сита для грохотів.


Поліуретан VS метал

Механізми, призначені для просіювання вугілля, гірських порід, різних руд, щебеню і т. п., створювали з металу. Працювали вони з великим шумом, від чого і отримали назву «сита». Працювати на сортувальних підприємствах з-за цього важко. Пошук альтернативного матеріалу, який дозволив би знизити шумові ефекти привів до створення поліуретанових звт. Саме такі використовуються в країнах Європи.

Чому вибір припав на цей матеріал стає зрозуміло, якщо розібратися в його особливостях.

Отримують PU з нафтопродуктів. Він не шкодить екології, не викликає алергічних реакцій у людини. Тому широко використовується в харчовій і легкій промисловості, медицині.

На відміну від виробів із сталі, сита поліуретанові мають тривалий термін служби, що перевищує металеві аналоги в 10-20 разів. Працюють практично безшумно.

Вироби не деформуються під впливом низьких і високих температур, можуть працювати в широкому температурному режимі від -60°С до +100 °C.

За ними легко доглядати, оскільки дрібне сміття і відфільтровані частини не налипають на поверхню. Очистити деталь дуже просто і зручно.

Матеріал не схильний до корозії, тому може використовуватися в солоній воді і інших агресивних рідинах. Не деформується під великою вагою і ударами.


 З якого поліуретан виготовляють сита

З поліуретану виготовляють багато деталей для промислового застосування. Кожна вимагає певного формату вихідної сировини, тому проводять PU твердий, м'який, спінений, інтегрований і листовий. Останній і використовують для створення звт для грохотів. У нього високі показники щільності, хороша стійкість на розрив і здатність швидко відновлювати початкову форму. А ще, незалежно від умов експлуатації, не допускає появи грибків і плісняви.

Важливо пам'ятати, що слід уникати контактів звт з ацетоном і хлором. Враховуючи особливості листового ПУ і правильну експлуатацію, продовжите термін служби пристроїв для грохочення коксу, піску, шлаків та ін.


Як вибрати потрібне сито

Як будь-який виріб, сито поліуретанове володіє певними критеріями, які обумовлені завданнями, що стоять перед ними завданнями. Тому звертаємо увагу на розмір і форму комірок. У нас можна замовити готові моделі:

  •  з круглим перетином (розмір отвору варіюється від 0,5 см до 8 см);
  •  щілиноподібні (ширина щілини 0,5 мм);
  •  квадратного перерізу (розмір отвору в таких межах 0,3 см – 8 см).

Виготовимо нестандартні зразки по ваших кресленнях. При необхідності розробимо модель згідно з зазначеним вимогам. Підготуємо сита, які впораються із завданням, працюючи за грохочення сумішей в сухому вигляді або в рідинах.

Конструкції, що використовуються в ситових установках, що складаються з модулів, що забезпечують просування сумішей, і ситових карт. Розмір останніх визначається габаритами короба грохоту.

Карти утримуються між собою за допомогою спеціальних замків. З модулями з'єднуються клиноподібним способом. Така фіксація дозволяє швидко змінювати несправну деталь, не вдаючись до повного демонтажу і не користуючись спеціальним набором інструментів.

Використовуючи сита поліуретанові для грохотів, зібрані в набірні секції, гарантовано забезпечите роботу виробництва без тривалих простоїв і втрати прибутку.

Піклуючись про довговічність нашої продукції і її високій якості, зробили ставку на європейську сировину. Сьогодні ми використовуємо в роботі кілька марок поліуретану, які отримуємо від виробників Італії, Великобританії, Франції та Німеччини. Нами також укладений контракт на постачання з Австралії.
 Матеріал відповідає внутрішнім стандартам України та міжнародним нормам.

Можна замовити сита прозорі, чорні або з підфарбованого матеріалу. Колірна палітра різноманітна. Барвник використовуємо нетоксичний. Колір, внаслідок вбудованих в поліуретан УФ-фільтрів, не вигоряє. Працювати на кольоровій установці буде в рази приємніше.


Індивідуальні умови оплати і оперативна доставлення

Ми зацікавлені в тривалій співпраці і з розумінням ставимося до кожного клієнта. Пропонуємо вигідні умови оплати аж до відстрочки платежу. Всі нюанси можна узгодити з представником компанії в індивідуальному порядку.

Оскільки розташований завод в Дніпрі, не відчуваємо проблем з логістикою. Незалежно від обсягу замовлення і дальності пункту призначення гарантуємо оперативну доставку в будь-який регіон країни зручним для покупця способом.