Поліуретанові стрижні в Україні від заводу Тимол

Поліуретанові стержні

Окремі деталі легкових автомобілів, підйомних кранів, навантажувачів в процесі їх інтенсивної експлуатації піддаються сильному тертю, або піддаються ударам різної сили. Щоб запобігти передчасному виходу таких механізмів з ладу, а також скоротити витрати на можливий ремонт і непотрібний простій транспорту, використовують особливі захисні накладки. Поліуретанові стержні від заводу «Тимол» здатні приймати на себе всю ударну енергію. Вони мають високу гнучкість, еластичність, тривалим терміном служби.

На нашому сайті ви знайдете широкий вибір полімерної продукції для автомобільної та інших галузей промисловості, зробленої з високоякісної сировини. Всі вироби відрізняються підвищеною міцністю, відмінно зарекомендували себе в процесі випробувань. За детальними консультаціями та допомогою при підборі оптимальної моделі стержня з поліуретану звертайтеся до наших менеджерів.

 

Поліуретанові стержні - сфера застосування

 

Легковий, вантажний транспорт та спецтехніка, а також окремі види промислових верстатів, незважаючи на свою надійність і заводську гарантію, здатні швидко виходити з ладу при інтенсивній експлуатації. Одна з найчастіших причин зносу важливих деталей - механічні деформації. Попередити часті простої, скоротити витрати на поведінку ремонтних робіт допоможуть захисні засоби, до яких відноситься поліуретановий стрижень для відбійників. Замовити його виготовлення в будь-яких кількостях ви зможете на нашому сайті.

 

Поліуретанові стержні - властивості

 

Стержневая конструкція відноситься до числа найбільш поширених варіантів. Крім неї, також зустрічаються накладки у вигляді подушок, вставок, листів, кілець, а також пустотілі моделі.

Ми пропонуємо купити поліуретановий стрижень для ефективного захисту механізмів від ударних ушкоджень, повністю відповідає міжнародним стандартам. До списку переваг такого продукту відносяться:

  • підвищена міцність;
  • стійкість до ударів і деформацій;
  • невелика маса;
  • стійкість до тертя і передчасного зносу (набагато перевищує параметри каучукових і гумових виробів);
  • здатність витримувати значні температурні перепади;
  • стійкість до ультрафіолету і дії агресивних речовин.

Для виготовлення полімерних демпферів на нашому заводі використовується добірне сертифіковане сировину від провідних європейських виробників, що проходить суворий контроль якості. У процесі виробництва використовуються передові технології, завдяки яким досягається висока твердість готових виробів.

 

Де купити поліуретанові стержні?

 

Шукаєте надійного партнера, здатного виготовити поліуретанові стрижні під замовлення в стислі терміни, або хочете придбати готовий продукт? Запрошуємо на сайт заводу «Тимол», де зібрані найкращі пропозиції, а також представлений широкий перелік полімерної продукції для різних цілей! Гарантуємо гнучкий підхід до кожного клієнта, широкий вибір виробів, швидке виконання індивідуальних замовлень. Надаємо безкоштовні консультації, організовуємо оперативну доставку товарів по території країни і ближнього зарубіжжя.

Надаємо всім замовникам гарантійні сертифікати на продукцію. Розрахунок з покупцями можливий в декількох формах: безготівкова оплата, переклад на карту Приват Банку, накладений платіж при відправці Новою поштою. Якщо вас цікавлять точна ціна на поліуретановий стрижень, період і особливості його виготовлення, можливі обсяги партії та інші питання, зв'яжіться з нашими менеджерами по електронній пошті або контактними телефонами.