Поліуретанові втулки - купити втулки поліуретанові в Україні | тимол

Поліуретанові втулки

Для замовлення нашої
продукції

зв'яжіться з нами по телефону

+38 (067) 610-25-70

Або залиште номер телефону і ми вам передзвонимо

Сектора застосування:

 • Сільське господарство
 • металургійна промисловість
 • Гірничодобувна промисловість
 • Машинобудування і автомобілебудування
 • Нафтова і газова промисловість
 • Залізничний транспорт
 • поліграфічна промисловість
 • Целлюлозная і паперова промисловість
 • Причали і порти
 • Харчова промисловість
 • Трубопрокатне виробництво
 • Легка промисловість

Поліуретанові втулки стабілізатора

Поліуретанові втулки стабілізатора застосовуються в багатьох сферах промисловості.  У порівнянні з іншими еластомерами, полімерні вироби якнайкраще пригнічують удари та вібрації. Їх часто використовують в якості направляючих деталей та для ущільнення комплектуючих механізмів.

Поліуретанові втулки стабілізатора фото – завод Тимол

Особливості та переваги виробів

Традиційно втулки стабілізатора виготовляють із гуми. Але дана сировина має доволі обмежений ресурс, тому в останній час великою популярністю стали користуватися варіанти із поліуретану. Вироби еластичні та жорсткі одночасно. Полімери менше схильні до старіння і мають дуже високі показники пружності. Стандартні елементи із гуми є найслабшою ланкою у більшості автомобілів. Гумові шарніри та втулки здатні гасити незначні вібрації. До того ж, вони не дуже міцні та швидко зношуються.

Поліуретан вважається довговічним матеріалом, завдяки чому його термін служби в 4-5 разів більший, аніж гуми.  Фізико-хімічні властивості сировини дозволяють працювати з нею при великих навантаженнях та широкому діапазоні температур. Встановлені на автомобілях поліуретанові втулки забезпечують легке і м’яке керування, транспортний засіб менше втрачає зв'язок з дорожнім полотном. Деталі передають притискну силу від одного колеса іншому, що дозволяє зменшити крени в поворотах. Застосування втулок дозволяє збільшити міжремонтний інтервал, що забезпечує економію на обслуговуванні транспортного засобу. Для спортивних автомобілів поліуретан використовується в більш жорсткому вигляді, для серійних – в більш м’якому.  

В перелік головних переваг втулок входять: 

 • зносостійкість; 
 • зменшення ризику несподіваної поломки; 
 • морозостійкість. Вироби не розтріскуються та не розсихаються навіть під час самих сильних морозів;
 • стійкість до впливу агресивного середовища; 
 • стійкість до деформацій; 
 • понижуючий коефіцієнт тертя.

Поліуретанові деталі мають різний колір, але це ніяк не впливає їх властивості. По своїй природі сировина має жовто коричневий відтінок. Барвники, як правило, застосовуються в цілях надання готовій продукції естетичного зовнішнього вигляду. Сайлентблоки здатні витримувати великі навантаження і не втрачають своїх характеристик на протязі довгого часу експлуатації.

Тонкощі монтажу поліуретанових сайлентблоків

Багато автовласників уже зіштовхнулася з необхідністю заміни сайлентблоків. Їх швидке зношування обумовлене не лише низькою якістю самих виробів, але і якістю вітчизняних доріг. Чим гірше дорожнє полотно, тим менший термін експлуатації елементів. Така ситуація в більшості стосується екземплярів, виготовлених з гуми. З поліуретановими сайлентблоками ви зможете надовго забути про проблему заміни.

Іноді нові деталі працюють не так довго, як очікувалося. Це не завжди обумовлено низькою їх якістю, важливе значення має правильність монтажу. Допущення помилок при установці може вплинути на термін експлуатації елементів. Після виймання зношених сайлентблоків треба обов'язково провести чищення посадочного місця. Воно повинно бути очищеним від іржі та бруду. При відсутності зовнішньої обойми, необхідно використовувати спеціальне мастило. Кращим варіантом для поліуретану буде литол.  Бажано, щоб в ході монтажу в транспортному засобі була додаткова вага тієї величини, з якою зазвичай пересувається автомобіль.

Не слід виконувати затягування сайлентблоків, коли транспортний засіб знаходиться на підйомнику. Краще, якщо автомобіль буде опущеним, і знаходитиметься на рівній поверхні. Варто відзначити, що при поганому запресуванні виробів, кут робочої поверхні буде неправильним, в результаті чого поліуретан не зможе відпрацьовувати на всі 100%.

Вибір марки поліуретану залежить від призначення конкретного виробу та умов середовища, в якому йому потрібно працювати. На нашому заводі Тімол використовується сировина, яка показала себе з найкращої сторони. Правильність нашого вибору показана на практиці. Про високу якість нашої продукції свідчать численні позитивні відгуки наших клієнтів.

Перед виробничим процесом проводиться тестування матеріалу на якість. Поліуретан має бути в міру твердим та особливо міцним. Оптимальний показник твердості – 65-70 одиниць (твердість по Шору). Технологія виготовлення поліуретанових сайлентблоків залежить безпосередньо від моделі та марки автомобіля, для якого вона призначена. Зробити деталь в домашніх умовах неможливо, адже для цього потрібне спеціальне обладнання та суворе дотримання технологічних вимог. До того ж, важливо забезпечити правильне дозування компонентів та їх якісне змішування.

Переваги компанії «Тимол»

Ми завжди враховуємо потреби своїх клієнтів і допомагаємо їм у виборі підходящої запчастин. В нашому розпорядженні сучасний парк високотехнологічного обладнання, який дозволяє випускати продукцію, що відповідає всім діючим нормам та стандартам. Наша продукція виготовлена із якісних матеріалів, з ретельним дотриманням технологічного процесу. Замовляючи сайлентблоки у нас, ви можете бути впевнені в тому, що вони прослужать довгий час. Гарантуємо європейський сервіс та доступні ціни. Придбати наш товар можна в будь-якому куточку України. 

Наші фахівці завжди готові виготовити ексклюзивні вироби по ескізу замовника. Для виготовлення втулок та сайлентблоків застосовується трикомпонентний поліуретан високої якості. Від своїх конкурентів ми відрізняємося такими перевагами: 

 • якість перевірена часом; 
 • постійне впровадження інновацій; 
 • висока кваліфікація спеціалістів; 
 • індивідуальний підхід до кожного замовника;
 • оперативна доставка в будь-який регіон України.

Щоб придбати стержні поліурітанові, зв'яжіться з нашими менеджерами телефоном, або замовте зворотній дзвінок. Співробітники компанії відразу вам перетелефонують і з радістю вислухають всі побажання. 

Будемо раді бачити вас серед своїх клієнтів!