Виробництво деталей з поліуретану - Україна

Виробництво деталей з поліуретану в Україні

Заводом Timol налагоджено виробництво деталей з поліуретану - Україна для потреб сільського господарства, гірничодобувної промисловості, оборонки, металургії, фармацевтики, комунального господарства, споживчих виробів та інших. Ми в системі працюємо над розширенням асортименту, вдосконалюємо технологічні процеси, впроваджуємо інновації, щоб наші клієнти отримували високоякісні вироби для своїх потреб.

 

Що таке поліуретан?

Це синтетичний матеріал, в провадженні якого беруть участь одержувані з нафти поліол і ізоцианат. В результаті складних технологічних процесів, додавання в певній пропорції сторонніх компонентів отримують сировину, необхідну для виробництва деталей з поліуретану в Україні.

Поліуретан буває:

 • спінений. Легкий і високоміцний. Використовується в будівництві, автомобілебудуванні, при виробництві меблів та ін .;
 • твердий. Застосовують для виготовлення різних деталей;
 • м'який. Служить відмінним ізолятором;
 • монолітний. Широко використовується у взуттєвій промисловості та інших виробництвах;
 • інтегральний. Спінена структура покрита щільною кіркою в кілька міліметрів.

 

Можна замовити вихідний матеріал або вироби з нього. Для цього достатньо зв'язатися з представником компанії по телефону або заповнити форму зворотного зв'язку.

 

Виробництво деталей з поліуретану в Україні

 

Ми налагодили виготовлення деталей з поліуретану в Україні, тому що матеріал має високі показники зносостійкості без втрати вихідної якості, добре переносить температурні перепади (що важливо в умовах нашого мінливого від сезону до сезону клімату).

Вироби не схильні до корозії, не піддаються впливу кислот, технічних масел. На них не діє руйнівно морська вода і бензин. При цьому речі не втрачають свій колір навіть під прямими сонячними променями. Причина в наявності вбудованих у вихідний матеріал УФ-фільтрів.

Поліуретанові компоненти витримують екстремально великі навантаження і розтягування, не розшаровуються. У разі деформації швидко відновлюють колишню форму. За всіма параметрами вони перевершують вироби з пластмаси, каучуку, гуми та навіть деяких сортів металу.

На заводі Тимол можна купити необхідну продукцію в необхідній обсязі за прийнятною вартістю. Вся вироби сертифіковані і відповідають стандартам міжнародного і республіканського рівня.

 

Купити поліуретанові деталі в Ураиїні

Оскільки вироби з поліуретану екологічно безпечні для людини і навколишньої природи, не викликають алергічних реакцій, добре протистоять цвілі, його використовують для виготовлення виробів застосовуються в побуті та харчової промисловості.

З нього виготовляють конвеєрні стрічки і скребки для їх очищення, контейнери для упаковки продуктів харчування і багато іншого. Широке застосування мають манжети, прокладки, які служать ущільнювачами для з'єднання різних деталей. Їх охоче купують виробники транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, агрегатів для гірничодобувної галузі, поліграфічних машин і т.п.

Речі з листового поліуретану в Україні знаходять застосування в трубопрокатному виробництві, їх охоче купують кондитерські підприємства, харчовики.

Великим попитом користується різне самопливне обладнання:

 • труби;
 • коліна;

Це відмінна заміна традиційних трубопроводів з металу: значно легше, не так швидко зношуються. Чи не залежуються на складах заводу і поліуретанові колеса. На відміну від аналогів з гуми, ці вироби прослужать довше, не відшаровуються від обода, стійкі до стирання.

 

Де замовити поліуретан?

Якщо потрібно виготовити унікальний виріб, ми впораємося із завданням. Надішліть свої побажання, наші інженери знайдуть рішення. Якщо вже розроблений проект, ви чітко знаєте, що деталь повинна виглядати саме так, не підведемо і виконаємо роботу в строк. Там, де необхідно захистити вироби від несприятливого середовища, можна зробити напилення поліуретану. Спрацьовує метод з певними видами продукції:

 • різні ємності;
 • речі з бетону;
 • труби великого діаметра із зовнішнього боку;
 • фасонні деталі.

Ціна роботи залежить від складності завдання. Більш детальну інформацію можна отримати, зв'язавшись з консультантом компанії. Завод розташований в місті Дніпро, тому продукція не обкладається ввізним митом та більш конкурентоспроможна на ринку. Завжди вигідні ціни від виробника. В роботі використовуємо поліуретан європейських брендів. Наші постачальники представники країн, де «якість» не порожній звук: Німеччина, Англія, Франція, Італія.

Ті, хто вже знайомий з нашою продукцією (а це 30 найбільших підприємств країни), стали постійними клієнтами.На складі завжди є готовий товар, що дозволяє швидко оформляти замовлення і гарантувати оперативну доставку.