Термополиуретан - купити термопластичний поліуретан в Україні | Тимол

Термопластичний поліуретан

На сучасному ринку регулярно з'являються нові полімерні матеріали. Дані речовини мають масове застосування в різних промислових областях. Досить важко уявити сучасний світ без полімерів. Дуже затребуваним останнім часом став термопластичний поліуретан. Він має масу унікальних параметрів, які забезпечили йому велику популярність.

 

Термопластичний поліуретан - властивості

 

Термопластичний поліуретан (tpu) поєднує в собі еластичність, твердість і міцність. Вперше він з'явився ще в шістдесятих роках. За своєю структурою Термополиуретан нагадує силікон, однак перший більш стійкий до температурних перепадів і має підвищену морозостійкість. В якості основи для сировини можуть використовуватися різні компоненти:

  • складні і прості поліефіри;
  • алифатический ізоцианат.

Саме ці компоненти визначають властивості готового матеріалу. Наприклад, простий поліефір забезпечує зносостійкість, стійкість до гідролізу стійкість критично високих і низьких температур. Крім цього, речовина перешкоджає впливу мікроорганізмів. Якщо в складі полімеру переважають складні поліефіри, тоді до всіх перерахованих вище властивостям додається висока міцність на розтягнення і здатність швидко повертати первісну форму. Алифатический ізоцианат надає пластичності і стійкості до ультрафіолету.

Від властивостей матеріалів визначається область їх використання. Можливість корегувати параметри на початкових етапах виробництва є дуже вагомою перевагою поліуретанів. Така особливість розширює сферу їх застосування. Tpu матеріал відрізняється стійкістю до негативних погодних факторів і відмінною міцністю при деформаціях. Здатність тримати форму забезпечує довговічність сировини.

 

Термопластичний поліуретан tpu - застосування

 

Термопластичний поліуретан сьогодні успішно використовується абсолютно в різних областях:

  • автомобілебудування;
  • виготовлення товарів народного споживання;
  • виготовлення кабелів.

Еластомери ідеально підходять для ізоляції проводів і для виробництва шлангів високого тиску. ТПУ використовують при виготовленні взуттєвої підошви. Це обумовлено тим, що матеріал стійкий до морозів, а також має еластичність і зносостійкість. Більш того, Термополиуретан мають ще й антисептичні властивості. Сировина також використовується при виготовленні пристосувань для спорту і туризму (ковзани, сноуборди, наконечники для лиж і кріпильні деталі).

В цілому, вироби з термопластичного і литого поліуретану виглядають однаково. Однак їх параметри при цьому істотно відрізняються. Це обумовлено відмінністю структурної будови матеріалів і різними способами виготовлення виробів. Термополиуретан мають малу залишкову деформацію, що дозволяє використовувати їх в якості ущільнювачів. Еластомер піддається повторній переробці, завдяки цьому забезпечується значна економія. В кінцевому продукті не міститься каталізаторів.

 

Де купити термопластичний поліуретан?

 

Завод поліуретанових виробів «Timol» завжди готовий запропонувати широкий вибір полімерних матеріалів за максимально вигідними цінами. Ми є клієнтоорієнтованої компанією, тому докладаємо всіх зусиль для того, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволеними. Фахівці компанії завжди допоможуть з вибором відповідного рішення та нададуть професійну консультацію.

Ми працюємо на ринку вже багато років. За цей час нами був накопичений безцінний досвід і напрацьована велика клієнтська база. В процесі виробництва дотримуються всі норми і стандарти якості, що забезпечує отримання високоякісної продукції. Ми пропонуємо вигідну цінову політику, тому наші клієнти звертаються до нас знову і знову. В наявності великий товарний асортимент, який постійно оновлюється.

Щоб замовити товар, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону. З ними ви зможете обговорити всі деталі співпраці і ціни. Доставка замовлень здійснюється по всій території України в самі мінімальні терміни. Ми відкриті для всіх клієнтів і завжди раді будь-якої співпраці.