Покриття коліс поліуретаном - футеровка коліс поліуретаном | Тимол

Покриття коліс поліуретаном

У механізмах і устаткуванні колеса терплять найбільше навантаження, що призводить до частих поломок, швидкому зношуванню. Завод Timol пропонує простий та доступний спосіб впорається з проблемою – покриття коліс поліуретаном.

Як це відбувається, які обіцяє перспективи, скільки коштує, дізнаєтеся дочитавши цю статтю.

 

Покриття поліуретаном

 


Якщо віддаєте перевагу перевіреній часом гумі, спробувавши новий матеріал, станете його безсумнівним шанувальником. У сировини великі можливості і дуже тривалий термін служби.

До достоїнств коліс з поліуретану варто придивитися пильніше:

  • здатні витримувати дуже великі навантаження (до 7 000 кг на одне колесо);
  • на відміну від гумових побратимів не вимагають підкачки;
  • з однаковим «терпінням» переносять экстранизкие температури (-50° С) і супер високі (від +60 до +120°);
  • відмінно пересуваються по будь-яким покриттям (пісок, бетон, керамічна плитка, асфальт тощо) і при цьому не залишають слідів;
  • не зіпсуються, рухаючись по дрібних гострих камінцях або металевим обрезкам, стружці. Гумові неминуче отримають «травму»;
  • у разі пошкодження верхнього шару відновлення коліс поліуретаном не спричинить великих тимчасових і фінансових витрат.


Поліуретанове покриття добре тримається на металевому ободі, не відстає. У коліс, покритий поліуретаном, відсутня крен під час пересування вантажів або підйомі. Їм не страшні цвіль і корозія. Стійко переносять вплив кислотами, бензином, технічними маслами. Витримують перебування в морській воді.

При цьому вироби з поліуретану не містять шкідливих складових, не забруднюють навколишнє середовище, не викликають алергічних реакцій. Тому матеріал знаходить широке застосування в харчовій промисловості, виробництві меблів, текстилю.

Поліуретанове колесо або футеровка


Реалізує завод «Тимол» колеса готові різного розміру з поліуретану та пінополіуретану. Останні виконані зі спіненого сировини, покритого шаром м'якого поліуретану. Такі моделі мають рифлену поверхню, тому у них висока прохідність. За рахунок спіненої серцевини, вони мають більш легкий вагу.

Можна купити вироби різних кольорів: жовті, червоні та інші – виробництво буде виглядати не таким похмурим.

Щоб вибір був правильним, при покупці враховуйте, як і де буде експлуатуватися механізм, які навантаження йому судилося витримувати. І не забувайте головне правило: періодично проводите огляд коліс, прибирайте відразу налиплу бруд, тоді вони будуть платити вам довгої і відданою працею.

Можна піти іншим шляхом: замовити футеровку коліс поліуретаном.
Процес обробки складається в наступному: суміш подається безповітряним способом. Для затвердіння шару немає необхідності подавати тепло. У результаті виходить еластичне покриття без швів. Колесо після футеровки володіє всіма якостями литого виробу.

Такий вид обробки можна використовувати в різних галузях промисловості. Технологія підходить для складських механізмів, навантажувальної техніки, транспортувального обладнання і т. д.

Перевага футеровки в тому, що:

  • коштує недорого;
  • в рази скорочується простій обладнання;
    надійно оберігає металеву основу від пошкоджень. Процедуру можна повторювати неодноразово, збільшуючи термін служби колеса. При дрібних «травмах» можливий точковий ремонт.

Метод має широке застосування і відмінно підходить для захисту інших деталей: вали, ролики, ковші тощо.

 

Вироби з поліуретану від виробника


Використовується компанією Timol сировина надходить з європейських країн (Німеччина, Англія, Італія) і Австралії. Продукт високої якості, що відповідає міжнародним стандартам та вимогам законодавства України.

Це двухсоставной поліуретан без специфічного хімічного запаху. Матеріал не схильний до ламання і стирання. Виробам не загрожують плантації бактерій і цвіль.

За бажанням замовника виготовимо виріб необхідного кольору, внесемо барвник склад для покриття поліуретаном коліс. Барвники нешкідливі, не вицвітають весь період експлуатації виробів, не залишають слідів на поверхнях.

 

Замовити покриття поліуретаном на заводі Тимол


Завод знаходиться в місті Дніпро. Це великий транспортний центр з розгалуженою системою транспортування вантажів. Тому здатні забезпечити оперативну відправку замовлень будь-якого обсягу.

Можна купити вже готові вироби, але виконаємо і оригінальні розробки клієнтів.

Робота з виробником – гарантія прийнятних цін і лояльних знижок, що дозволяють придбати товар на більш вигідних умовах.

Якщо потрібна індивідуальна консультація – на всі питання докладно відповість представник служби клієнтської підтримки. Зв'язатися можна за телефоном або заповнити онлайн форму зворотного зв'язку.