Поліуретанові покриття - напилення поліуретаном | Тимол

Напилення і покриття поліуретаном

Для замовлення нашої
продукції

зв'яжіться з нами по телефону

+38 (067) 610-25-70

Або залиште номер телефону і ми вам передзвонимо

Напилення Поліуретаном (Напилення ППУ) в Україні

Покриття різних поверхонь і конструкцій поліуретаном – кращий спосіб захисту від абразивного зносу. Поліуретан на сьогоднішній день використовується практично в кожній галузі. Володіючи унікальними властивостями, цей матеріал вигідно виділяється з ряду гуми та каучуку. Твердість, міцність і зносостійкість поліуретану перевершує навіть метал. Завод поліуретанових виробів «Тимол» пропонує послугу напилення поліуретаном (напилення ППУ) в Україні за доступною ціною. Така можливість дозволяє не просто покращити зовнішній вигляд деталей, але і продовжити термін їх використання. 

Ми маємо багатий досвід виготовлення та відновлення різних деталей. Для нанесення покриття може бути використаний поліуретан різної твердості. Матеріал підбирається за наявним зразком або згідно з технічними вимогами замовника. Всі матеріали сертифіковані.

Переваги покриття поліуретаном

Поліуретан має низький коефіцієнт теплопровідності, завдяки чому він є ідеальним матеріалом для гідроізоляційних і теплоізоляційних робіт. Всім, хто стикався з питанням утеплення, доводилось розглядати різні матеріали. До найпоширеніших належать пінопласт і мінеральна вата. Теплоізоляція з їх допомогою застосовується давно, може реалізовуватися своїми руками, коштує недорого. Однак більш ефективним, якісним та дієвим вважається пінополіуретан, що наноситься напиленням. Така технологія заслуговує на окрему увагу.

Розпилення поліуретану на поверхні чимось нагадує нанесення аерозолю. Таким чином можна обробити поверхню будь-якої форми. Покриття поліуретаном, ціна якого є досить доступною, є відмінним захистом, що запобігає зносу, пошкодженню, стиранню. 

ППУ отримують шляхом поєднання двох рідких компонентів: поліол та ізоціанат. До основних переваг напилення ППУ відносять:

  • висока швидкість. За один робочий день можна обробити як мінімум 100 «квадратів»;
  • відсутність стиків та швів. Дана перевага обумовлена здатністю напилюваної піни створювати монолітний шар;
  •  адгезія до будь-якого покриття. ППУ однаково добре прилипає до будь-якої поверхні: бетон, дерево, цегла;
  • зручність і швидкість ізоляції конструкцій будь-якої складності;
  • відсутність необхідності в створенні багатошарової конструкції (наприклад, мінвата вимагає кріплення обрешітки, паро- та гідроізоляції, застосування клею і дюбелів).

Технологія утеплення поліуретаном вважається найефективнішою на сьогоднішній день. Пінополіуретан застосовується для утеплення:

  • фундаменту;
  • зовнішніх і внутрішніх стін;
  • трубопроводів та теплотрас.

Якщо ви не знаєте, де замовити напилення ппу у Львові, пропонуємо звернутись до фахівців підприємства «Тимол». Наша компанія – це сучасна і високоякісна сировина, кваліфіковані спеціалісти, професіональний підхід. Одним із напрямків нашої діяльності є надання послуг із напилення ппу, ціна якого є цілком доступною. Всі роботи виконуються максимально швидко та якісно. 

Де замовити напилення ППУ в Україні?

Завод поліуретанових виробів «Тимол»  займається виготовленням виробів з поліуретану, а також нанесенням поліуретанового покриття на різні поверхні і вироби. Наші ціни є найдемократичнішими на сучасному ринку поліуретанових покриттів, а передові технології та сучасне високотехнологічне обладнання, з яким ми працюємо, неодмінно робить нас передовою компанією в Україні.

Фахівці нашого підприємства виготовляють і реставрують вироби з поліуретану і мають великий досвід роботи в даній сфері. Ми використовуємо тільки найякіснішу сировину від світових виробників. 

Якщо вам необхідно утеплити те чи інше приміщення або вдихнути в деталь друге життя, то ви на правильному шляху. Завод поліуретанових виробів «Тимол» із задоволенням допоможе вам в цьому.

Компетентні менеджери завжди на зв’язку і готові при необхідності надати професійну консультацію та допомогти з вибором послуг або продукції. З ними ви також зможете обговорити ціни та строки виконання робіт.