Поліуретанові стабілізатори та втулки в Україні - завод Тимол

Поліуретанові стабілізатори

В процесі їзди на підвіску автомобіля покладаються значні навантаження. Будь-маневр впливає на стан ходової частини, включаючи стабілізатори стійкості. Тому рано чи пізно виникає необхідність заміни цієї деталі. Завод поліуретанових виробів Тимол пропонує поліуретанові стабілізатори за привабливою ціною. Пропонуємо великий вибір втулок, серед яких кожен знайде для себе вигідне рішення. Гарантуємо високу якість, допомога у виборі і оперативну доставку.

 

Характеристики виробів


Поліуретанові стабілізаториПоліуретановие втулки стабілізатора мають високі показники твердості. Вони зберігають свою еластичність впродовж довгого часу, що гарантує збереження комфортної їзди транспортного засобу і довговічність шарнірних елементів підвіски машини. Оптимальний клас твердості виробів становить від 70 до 80 одиниць. При такому показнику ймовірність появи неприємних скрипів і зносу вала мінімальна. Серед головних переваг стабілізатора з поліуретану можна відзначити:

  • надійність. Знаходяться в складі полімеру модифікатори забезпечують міцне з'єднання з поверхнями з металу, не піддаючи при цьому деталі зносу;
  • довговічність. Ресурс втулок з полімеру в кілька разів більше ніж у виробів з гуми. Це дозволяє уникнути проблеми швидкого зносу витратних матеріалів. Стійки мають підвищену стійкість до інтенсивних навантажень і температурних перепадів;
  • універсальність. Поліуретанові стійки стабілізатора - це кращий варіант для використання в різних кліматичних зонах;
  • ефективність. Деталі забезпечують хорошу амортизацію, що оберігає втулки від критичних навантажень і дозволяє домогтися оптимальної роботи підвіски.

Стійки стабілізатора з поліуретану істотно поліпшують характеристик підвіски машини. В результаті геометрія підвіски знаходить більш стабільний показник, що забезпечує комфортну і безпечну їзду. Більш того, знижується час «відгуку» на рух рульового колеса і зменшуються крени кузова при поворотах. Деталі з гетероланцюгових полімерів продовжують міжремонтні інтервали і зменшують витрати на обслуговування підвіски.

Ми пропонуємо широкий асортимент втулок з синтетичних еластомерів для комплектації як вітчизняної, так і зарубіжної техніки. При виникненні труднощів з вибором, наші фахівці завжди готові прийти на допомогу і дати слушні поради щодо підбору та експлуатації тих чи інших деталей.

 

Поліуретанові стабілізатори від виробника


Завод Тимол виробляє вироби з сучасних синтетичних композитів з різними властивостями і характеристиками. Кожна деталь розробляється для конкретних областей застосування. Виробництво продукції здійснюється з урахуванням технічних умов запчастин. Наш товар не поступається за якістю багатьом європейським брендам. Виробничі лінії працюють у відповідності з усіма діючими стандартами і нормами. Пропонуємо великий асортимент запчастин для сільськогосподарської техніки та спецтехніки.

Ми працюємо на ринку виготовлення деталей для різних видів транспорту вже багато років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і заручилися підтримкою надійних партнерів. Крім того, ми змогли напрацювати велику базу постійних клієнтів, які оцінили якість нашої продукції і звертаються до нас знову і знову. Щоб замовити товар зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або замовте зворотний дзвінок. Ми передзвонимо вам найближчим часом для обговорення всіх деталей і нюансів. Доставка замовлень здійснюється по всій території України за допомогою поштових служб.