Сита для грохотів поліуретанові - купити деталі для грохотів | Тимол

Поліуретанові сита і деталі для грохотів

Для замовлення нашої
продукції

зв'яжіться з нами по телефону

+38 (067) 610-25-70

Або залиште номер телефону і ми вам передзвонимо

Сектора застосування:

  • Гірничодобувна промисловість
  • металургійна промисловість


Висока зносостійкість ливарних поліуретанів дозволяє їх застосовувати в гірничодобувній і будівельній промисловості для виготовлення сит на розділові грохоти в системах транспортування руди та інших матеріалів.

Сита для грохотів - що це?


Завдяки підвищеної зносостійкості, які має литтєвий поліуретан, його часто використовують в гірничодобувній і будівельній галузях промисловості. З нього виробляють високоякісні сита для розділових грохотов в системах транспортування різних матеріалів. Наша компанія протягом багатьох років виготовляє сита для грохотів з поліуретану.

Даний матеріал зарекомендував себе, як найбільш зносостійкий і довговічний. Він не боїться впливу високих і низьких температур, агресивного середовища і стійкий до налипання сторонніх речовин. Сита для грохотів, які виробляємо ми, дозволяють здійснювати точну сортування будь-якої продукції за рахунок точності осередків сита. Крім того, вони забезпечують видачу граничної частки речовини, завдяки конічній формі осередків і наявності перемичок між перфораціями. До переваг наших виробів також можна віднести:

  • підвищену зносостійкість, за рахунок особливих якостей поліуретану;
  • високий рівень придушення шуму під час роботи обладнання;
  • швидке проходження матеріалів через осередки;
  • зниження експлуатаційних і грошових витрат, зв'язку з довговічністю виробів;
  • широкий діапазон робочих температур і т. д.

У порівнянні з гумовими і металевими аналогами, поліуретанові сита гуркіт служать в 10-20 разів більше. Завдяки цьому, можна знизити частоту проведення планових ремонтних робіт. Крім цього, використання наших виробів забезпечує більш високу якість продуктів, які мають обмеження за кількістю сторонніх домішок.

Поліуретанові деталі і особливості їх виготовлення


Для виробництва сит використовують складальні секції, завдяки чому вдається проводити заміну окремих елементів, не вдаючись до демонтажу всієї карти сита. За рахунок цього, силові і грошові витрати на ремонт істотно знижуються. Сито гуркоту може бути виготовлено в різних розмірах і конфігураціях, як і його осередку. Ми пропонуємо вам купити вироби з наступними типами отворів:

  • щілиновидні (ширина щілини від 0,5 мм);
  • круглого перетину (від 0,5 см до 8 см);
  • квадратного перетину (від 0,3 см до 8 см).

Якщо вам необхідні сита нестандартних розмірів і типу, ви можете звернутися до нас. Ми займаємося виробництвом виробів за кресленнями, наданим замовниками. Наші сита підходять для установки на грохотах різного типу, сортують сухі маси і суспензії у воді. Ефективність залежить від використаного у виробництві матеріалу.

Сита для гуркоту з поліуретану відмінно справляються з грохоченням вугілля, коксу, піску, гравію, руди, вапняку, шлаків і т. Д. Вироби, виготовлені у вигляді набраних модулів з осередками квадратного або прямокутного перетину підходять для даних цілей найкраще. А надійне кріплення подсітніков забезпечують так звані зачепи.

За своєю конструкцією сита з поліуретану є набором ситових карт і просеивающих модулів. Розмір таких карт визначається шириною короба гуркоту. Між собою ці пристрої з'єднуються за допомогою замкових елементів. Просіювальні отвори модулів можуть бути виконані в розмірах від 0,5 мм до 10 мм.

Модулі встановлюються в осередки ситових карт клиновий фіксацією. За рахунок цього, їх легко можна замінити без використання спеціальних інструментів і демонтажу полотна в цілому.

Якщо ви вирішили замовити сита для гуркіт від заводу «Тимол», зателефонуйте по одному з вказаних на сайті номерів телефону. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, а також допоможемо виготовити сита в індивідуальному розмірі.

Наша компанія гарантує найбільш вигідні ціни в Україні. А доставка виробів здійснюється в Київ, Дніпро, Харків, Одесу та інші населені пункти країни.