Скребок поліуретановий - купити очисники в Дніпрі | завод Тимол

Поліуретанові скребки та очищувачі

Для замовлення нашої
продукції

зв'яжіться з нами по телефону

+38 (098) 081-06-01

Або залиште номер телефону і ми вам передзвонимо

Сектора застосування:

 • Сільське господарство
 • металургійна промисловість
 • Гірничодобувна промисловість
 • Машинобудування і автомобілебудування
 • Нафтова і газова промисловість
 • Залізничний транспорт
 • поліграфічна промисловість
 • Целлюлозная і паперова промисловість
 • Причали і порти
 • Харчова промисловість
 • Трубопрокатне виробництво
 • Легка промисловість


Скребок з поліуретану і його призначення


Монтаж нижній частині сталевих скребків грейдерів, дорожньої і снігоприбиральної техніки, а також німецьких і американських машин виробляють з використанням техластін для спецтехніки. Скребок з поліуретану відрізняється підвищеною міцністю, жорсткістю, зносостійкість і стійкістю до агресивного середовища. У порівнянні з гумовими виробами, він володіє більш тривалим терміном експлуатації. Поліуретан не боїться контакту з кислотами, лугами, бензином, органічними маслами та іншими руйнівниками.

Поліуретанові скребки для дорожньої і снігоприбиральної техніки мають ударостойкостью, за рахунок чого відмінно справляються з очищенням проїжджої частини в будь-який час року. Пластини для відвалів можуть працювати в широкому діапазоні температур - від -50 до + 110 ° С. Вони не деформуються, не розтягуються і не розриваються. Вироби можуть бути встановлені на будь-яку існуючу техніку, незалежно від типу кріплення.

Завод «Тимол» протягом багатьох років займається виробництвом і проектуванням скребків для різних видів техніки. Ми вибрали в якості вихідної сировини поліуретан, за рахунок його підвищеної жорсткості. Поліуретанові скребки є оптимальним варіантом для очищення робочих інструментів дорожньої техніки, які піддаються налипання сторонніх речовин. Ми використовуємо новітні технології виготовлення матеріалу, а також передове обладнання.

Застосування машини водної різки дозволяє нам виробляти поліуретан високої якості, який в рази перевершує свій литтєвий аналог. Ми виконуємо, як серійні, так і індивідуальні замовлення з виробництва виробів з поліуретану. Отримати більш детальну консультацію, ви можете зв'язавшись з нами по одному з контактних номерів телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також допоможуть замовити поліуретановий скребок для льоду.

Поліуретанові очисники для конвеєрних стрічок: еластичність і зносостійкість


Очищення конвеєрних стрічок і бункерів від налипання сторонніх речовин і бруду - це проблема всіх переробних, видобувних, будівельних, збагачувальних та інших підприємств. Очищувач з поліуретану служить для чищення транспортних стрічок, барабанів, бункерів, а також володіє більш тривалим терміном служби, ніж вироби з гуми, пластику або металу.

Наша компанія виробляє скребки, які відповідають всім вимогам, висунутим різними галузями промисловості. Наші вироби призначені для роботи зі стрічками, які контактують навіть з самими абразивними речовинами. Їх жорсткість є оптимальною і дозволяє ефективно очищати стрічки, не ушкоджуючи їх структуру.

Завдяки низькому коефіцієнту зчеплення поліуретану з іншими матеріалами, на його поверхня не налипають забруднення. Це також дозволяє набагато рідше зупиняти конвеєри для заміни зношених скребків. Чистий конвеєр, відсутність частинок скребків в транспортується продукції, а також поліпшена продуктивність в цілому - це те, заради чого варто купити поліуретанові скребки.

Зробити це дуже просто. Достатньо зателефонувати нам по одному з контактних номерів телефону, зазначених в спеціальному розділі сайту. Ми можемо запропонувати вам виготовлення за індивідуальними параметрами, а також найбільш вигідну вартість на вироби в Україні.

Наше підприємство базується в Дніпрі, однак навіть проживаючи в Києві, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті країни, ви можете замовити необхідні поліуретанові деталі. Ми оперативно доставимо їх за вказаною вами адресою.