Ковші норійні - купити ковші для норії з поліуретану | тимол

Поліуретанові норійні ковші

Для замовлення нашої
продукції

зв'яжіться з нами по телефону

+38 (067) 610-25-70

Або залиште номер телефону і ми вам передзвонимо

Якісні, функціональні поліуретанові норійні ковші в Україні

Ефективність і безперебійність роботи норій багато в чому залежить від надійності і функціональності комплектуючих елементів. Незалежно від типу і моделей техніки головним транспортним елементом в кожному варіанті є ківш.

Компанія «ТИМОЛ» для оснащення ковшових елеваторів пропонує відмінне конструктивне рішення – якісні, зносостійкі ковші норійні з поліуретану. Ми реалізуємо вироби з поліуретану власного виробництва. Виготовляємо ковші норійні полімерні різних видів, в тому числі по стандартних габаритах і схемах замовника. Працюємо без посередників, пропонуємо лояльні ціна на виробництво норійних ковшів в Україні.

Переваги поліуретанових ковшів для елеваторів

Норійні ківші використовуються на елеваторах для захоплення, переміщення і вертикального подання насіння, зерна, комбікормів, висівок і ряду інших сипучих матеріалів.

Сьогодні багато заводів України по виготовленню ковшів норийных пропонують великий асортимент продукції, але в основному на ринку представлені металеві і рідше пластикові конструкції.

Ми пропонуємо ковші норійні полімерні купити з універсального матеріалу - поліуретану. Порівняно з традиційною продукцією з пластику і металу вироби з еластичних полімерів істотно перевершують за якісними і експлуатаційними характеристиками за рахунок унікальних властивостей уретану.

Ківш норійний полімерний має ряд унікальних особливостей:

  • підвищена міцність. Вироби стійкі до зносу і стирання, не ушкоджуються при контакті з металевими поверхнями;
  • стійкість до корозійних проявів, що не можна сказати про метал;
  • мінімальний рівень адгезії, завдяки чому виключається налипання до поверхні ківша робочих речовин;
  • при зіткненні ковша із стінками елеваторної шахти не утворюються іскри, що забезпечує максимальну вибухобезпечність;
  • невисока вага елементів зводить до мінімуму навантаження на несучі конструкції комплексів і дозволяє зменшити енерговитрати;
  • безшумність виробів в процесі їх експлуатації;
  • стабільність геометричних форм в широкому діапазоні температур.

Вся продукція нашого заводу відрізняються екологічною безпекою, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Ковші для елеваторів нашого виробництва дозволяють на новому якісному рівні організувати робочий процес і досягти максимальної продуктивності.

Виготовлення ковшів для норій на замовлення

Купити по вигідній ціні ковші норійні в Україні від "ТИМОЛ" можна у будь-яких розмірах під різні модифікації норій. Перш ніж приступати до виробництва наші фахівці ретельно вивчають конструктив і лінійні габарити елеваторів, а також умови переміщення вантажів. На підставі отриманої інформації проводяться технічні розрахунки і розробляються креслення відповідно до яких виготовляються вироби з потрібними параметрами:

  • типові габарити. При проектуванні ми підбираємо індивідуальні параметри виробів залежно від типу використовуваного на підприємстві устаткування і швидкості обертання стрічки. У кожному випадку запропонуємо такий об'єм ковша, який витримуватиме необхідні інерційні зусилля і підвищуватиме продуктивність елеваторного устаткування;
  • температурний режим. Використання у виробництві звичайних полімерів обмежує кінцевий продукт допустимим максимальним нагрівом і мінусовою температурою. Ми використовуємо інноваційні присадки, що дозволяє використовувати вироби при температурі від -60° С до +120° С, при цьому вони не деформуються і зберігають фізичну міцність;
  • матеріал. Виготовляємо комплектуючі для норій з поліуретану, який в рази перевершує інші матеріали за механічними і фізико-хімічними показниками. Створюємо поліуретанову продукцію за технологією вільного лиття, що дозволяє виробляти вироби найскладніших форм з точним дотриманням заданих розмірів.

За рахунок грамотного підходу до виробництва і застосування екологічно безпечних матеріалів наш ківш норійний полімерний в Україні вважається кращим, порівняно з іншими представленими на ринку конструкціями.

Якщо ви шукаєте де купити ківш поліуретановий в Україні, ми в найкоротші терміни виготовимо для якісні комплектуючі. Оформляйте замовлення, надайте свої креслення або замовляйте розробку у наших інженерів і отримуйте універсальні в застосуванні поліуретанові вироби.