Ковші норійні з поліуретану в Дніпрі, Україна | завод Тимол

Поліуретанові норійні ковші

Для замовлення нашої
продукції

зв'яжіться з нами по телефону

+38 (098) 081-06-01

Або залиште номер телефону і ми вам передзвонимо

Сектора застосування норий зернових:

сільське господарство
Ковші норійні поліуретанові застосовують на ковшових елеваторах (норіях) для переміщення зерна, насіння, борошна, висівок, шроту, комбікормів, солоду, чаю, деревних паливних гранул та інших сипучих продуктів.

Температура експлуатації від-60С до + 110С.

Норія зернова: використання, характеристики, переваги
Норійні поліуретанові ковші є частиною конструкції ковшових елеваторів (норій). З їх допомогою переміщають зерно, семяна, борошно, комбікорм, солод, чай, висівки та інші сипучі продукти. Ковші норійні сприяють підвищенню ефективності роботи зернового елеватора. Вони дозволяють працювати з різними видами сировини, включаючи навіть дрібнозернисті його види, такі як борошно, листової або гранульований чай і т. Д. Дані елементи мають максимально просту конструкцію, за рахунок чтого не становлять ніяких труднощів в установці і експлуатації.

Матеріалом для виготовлення ковшів служить поліуретан. Він має підвищену зносостійкість, а також є абсолютно нетоксичним. Це дозволяє використовувати ковші норійні поліуретанові для роботи з продуктами харчування та зернопереробки. Крім цього, вартість такого роду продукції значно нижче, ніж ціна металевих виробів. Наша компанія пропонує вам високоякісну полімерну продукцію для застосування в сільському господарстві. Отримати більш детальну консультацію ви можете, зателефонувавши по одному з вказаних на сайті номерів телефону.

Елеватор зерновий з норійний ковшами з поліуретану і його гідності
Зернові елеватори можуть бути обладнані ковшами, виготовленими з різних матеріалів. Однак тільки поліуретан відповідає всім висунутим вимогам якості та безпеки, а також має тривалим терміном експлуатації. Ківш норійний з поліуретану має масу переваг, серед яких:

Високий рівень міцності. Завдяки цьому, вироби витримують високе навантаження, не розтріскуються і розламуються.

Стійкість до займання. На краях норії відсутні металеві елементи. За рахунок цього, під час тертя подає рукава про норію, не виникає іскра, яка може стати причиною пожежі.

Акуратне взаємодія з сировиною. Завдяки особливій еластичності поліуретану, сировину, навіть при інтенсивній його подачі, не пошкоджується і не втрачає своїх первинних властивостей.

Ефективність виробництва. Особливі властивості поліуретану не дозволяють іншим матеріалам налипає а його поверхню. За рахунок цього, працюючи, як з сухим, так і з вологим сировиною, ківш залишається чистим. А це, в свою чергу, знижує тимчасові і силові витрати на догляд за обладнанням, а також підвищує ефективність роботи елеватора.

Стійкість до деформації і корозії. Ковшовий елеватор з поліуретановими ковшами витримує великі механічні та динамічні навантаження, а також не піддається корозії і цвілі.

Екологічна чистота. Поліуретан не виділяється ніяких шкідливих речовин. За рахунок цього він абсолютно нешкідливий, як для навколишнього середовища, так і для здоров'я людей.

Наша компанія займається виробництвом високоякісних виробів з поліуретану. Ми використовуємо передові методи виготовлення та новітнє обладнання. Продукція, яку виробляємо ми, відповідає всім стандартам якості. Ви можете здійснити замовлення в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі чи будь-якому іншому місті країни. Ми оперативно доставимо його за вказаною адресою. Ми прагнемо задовольнити всі потреби наших клієнтів і гарантуємо найбільш вигідні умови покупки поліуретанових виробів в Україні.

Щоб зв'язатися з нами, ви можете зателефонувати за одним з контактних номерів телефону або скористатися функцією зворотного зв'язку. Будемо раді допомогти вам у придбанні першокласного сільськогосподарського обладнання.